HYGGE

Daniškas laimės arba laimingo gyvenimo būdo receptas. Taip dažnai apibūdinamas terminas hygge. Šio žodžio kilmę galima rasti Danijoje, o ar žinojote, kad ši tauta yra viena laimingiausių pasaulyje? Taigi pažvelkime atidžiau, kas slepiasi už šio stebuklingo žodžio. Hygge iš tikrųjų yra žodžio hyggelig santrumpa, kurią galima laisvai išversti kaip atsipalaidavusią ar šiltą atmosferą. Hygge yra tiesiog menas apsupti save tuo, kas daro mus laimingus. Nesvarbu, ar tai gražus pasibuvimas su šeima ar draugais, kelionė į mėgstamą vietą ar ramus vakaras su karšta arbata, mėgstama knyga, kurią lydi maloniai kvepianti žvakė ir atpalaiduojanti muzika. „Hygge“ yra būdas trumpam sustoti, mėgautis akimirkos magija ir gyventi lėtu gyvenimu.

 

Kaip praktikuoti hygge?

Ar norite išbandyti hygge? Turime keletą patarimų, kaip sukurti tą stebuklingą danišką atmosferą. Išsiveskite pagaliau savo geriausią draugą į savo mėgstamą kavinę. Hygge taip pat yra atsipalaidavimo akimirka klausantis mėgstamos muzikos. Taip pat sutelkite dėmesį į jus supančią aplinką. Interjere rinkitės prislopintas spalvas ir natūralias medžiagas. Visų pirma, labai svarbu, kad jūsų namai būtų jaukūs ir išlaikytų minimalizmo dvasią,su ne per daug baldų ar aksesuarų. Viskas, kas nereikalinga, tiesiog turi išeiti. Tai vienintelis būdas jūsų namuose jaustis patogiai, atsipalaiduoti ir iki galo mėgautis net pačiomis įprasčiausiomis akimirkomis.


Eteriniai aliejai

100% natūralūs eteriniai aliejai buvo sukurti siekiant nuraminti ir sukurti malonią atmosferą, naudojant koncentruotą žolelių galią. Jie idealiai tinka poilsiui, masažams, kosmetikai ir vonioms.

Pasirinkti
Eterinis aliejus - Levanda

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Citrina

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Eukaliptas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Citrinžolė

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Rozmarinas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Apelsinas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Pipirmėtė

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Čiobreliai

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Arbatmedis

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Kininis Cinamonas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Gvazdikėliai

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Pušies spygliai

19.50 €

Yra sandėlyje
Išskirtinis eterinių aliejų rinkinys

157.20 €

Yra sandėlyje

Gua Sha masažo akmenys

Tradicinė kinų medicina jau tūkstančius metų naudoja Gua Sha - atsipalaidavimui ir skausmui malšinti. Ši alternatyvi natūrali terapija, pagrįsta odos masažo principu, pagerina kraujotaką, skatina limfos tekėjimą ir šalina iš organizmo toksinus.

Pasirinkti
ESSENS Gua Sha – Rožinis kvarcas

23.90 €

Yra sandėlyje
ESSENS Gua Sha – Kristalas

23.90 €

Yra sandėlyje
ESSENS Gua Sha – Ametistas

23.90 €

Yra sandėlyje

Aromatinės lempos

Aromaterapija pasižymi stipriomis gydomosiomis savybėmis ir pagrįstai priskiriama prie vienos iš alternatyviosios medicinos rūšių, pažodžiui reiškiančios „gydymą kvapais“. Ji teigiamai veikia nervų sistemą ir emocijas, palaiko imunitetą ir padeda esant sveikatos problemoms.

Pasirinkti
Ultragarsinis aromatų difuzorius – juodas

39.30 €

Yra sandėlyje
Ultragarsinis aromatų difuzorius – baltas

39.30 €

Yra sandėlyje
Essens keraminė aromatinė lempa

20.10 €

Yra sandėlyje

Muilai

Kietieji muilai sugrįžta ir tampa vis populiaresni. Juose yra 100% natūralių eterinių aliejų, kurie puikiai kvepia ir teigiamai veikia odą, padarydami ją pridrėkintą, švelnią ir elastingą.

Pasirinkti
Kietasis muilas - Citrinžolė

10.80 €

Yra sandėlyje
Kietasis muilas - Levanda

10.80 €

Yra sandėlyje
Kietasis muilas - Rozmarinas

10.80 €

Yra sandėlyje
Kietasis muilas - Apelsinas

10.80 €

Yra sandėlyje

Žvakės

ESSENS Slow Living žvakės yra liejamos rankomis iš specialaus veganiško vaško mišinio, kurio degimo laikas siekia iki 50 valandų. Malonų eterinių aliejų kvapą papildo medinis dagtis su traškančio ugnies garso efektu, suteikiančiu tikrą atsipalaidavimą.

Pasirinkti
Žvakė Slow Living Euphoria

42.30 €

Yra sandėlyje
Ką suteikia Hygge?
1. Geresnę formą
Dalis lėto gyvenimo būdo yra natūralesnė mankšta įtraukimas, atsiribojant nuo vairavimo. Taip pat didelis dėmesys skiriamas maistui. Juk termino lėtas gyvenimas pirmtakas yra lėtas maistas, greito maisto priešingybė. Kalbama apie vietinio maisto įtraukimą ir vietinės gastronomijos įvertinimą.
2. Mažiau streso daugiau laiko
Kai suprasite, kad jums nereikia sutvarkyti daugybės reikalų per vieną dieną, pajusite palengvėjimą ir apskritai nusiraminsite. Tiesą sakant, daugelis dalykų, kurie jus vargina, iš tikrųjų niekur nedings ir gali palaukti. Tiesiog paskirstykite juos kelioms dienoms. Pajusite palengvėjimą ir tai suteiks jums daug daugiau laiko sau.
3. Tvirtesnius santykius
Sulėtėjimas ir atsijungimas nuo jus supančio pasaulio šurmulio, įskaitant socialinius tinklus, reiškia, kad būsite visiškai susikoncentravęs į savo artimuosius, o tai neabejotinai bus naudinga jūsų santykiams.
4. Laimingesnį gyvenimą
Laikui bėgant pastebėsite, kad jausitės labiau atsipalaidavę ir apskritai laimingesni. Atminkite, kad tai nėra apie visišką sustojimą. Lėtas gyvenimas reiškia, kad reikia spausti stabdžius pakankamai ilgai, kad pradėtumėte pamatyti ir vertinti jus supantį pasaulį.

Hygge ir aromaterapija

The concept of hygge undoubtedly includes candles or essential oils. Rely on natural waxes and natural essential oils, which are ideal for relaxing your body and soul. Try creating a place in your home just for you, where you place a pile of candles, an aroma lamp, a fluffy blanket and a few cushions. There`s that warm and calming feeling every time you settle into that corner, and that`s what hygge is all about.

„Hygge“ sąvoka neabejotinai apima žvakes ar eterinius aliejus. Pasikliaukite natūraliais vaškais ir natūraliais eteriniais aliejais, kurie puikiai atpalaiduoja kūną ir sielą. Pabandykite sukurti savo namuose vietą kaip tik jums, kur pasidėsite krūvą žvakių, aromatinę lempą, pūkuotą antklodę ir keletą pagalvėlių. Kiekvieną kartą įsitaisius tame kampelyje apima tas šiltas ir raminantis jausmas, ir tai yra hygge.

 

Slow Living

ESSENS Slow Living asortimentas buvo sukurtas tam, kad ir jūs galėtumėte pajusti aromaterapijos magiją ir gyventi pagal hygge principus. Pavadinimas Slow Living pasirinktas neatsitiktinai. Tai pasaulinis reiškinys, kuris taip pat sutampa su danų hygge principais. Slow Living– tai reakcija į šiandieninį vartotojišką ir greitą gyvenimo būdą bei bandymas grąžinti  mūsų planetą prie pagarbaus gyvenimo tempo. Slow Living tikslas, kaip rodo pavadinimas, yra sulėtinti tempą, atsipalaiduoti ir mėgautis dabartimi. ESSENS Slow Living asortimente yra ne tik eteriniai aliejai, bet ir aromatinės lempos, muilai ir sojų vaško žvakės su traškančios ugnies garso efektu.

„Slow Living“ serija sušildys jūsų sielą ir padės mėgautis dabarties ramybe ir magija. Pagrindinė vizija buvo paruošti produktus, kurie sumažintų mūsų įtempto gyvenimo trukdžius ir padėtų sustiprinti kūno pusiausvyrą ir harmoniją. Tai savo ruožtu galiausiai pagerina bendrą jūsų kūno, sielos ir proto būklę.

100% natūralūs eteriniai aliejai buvo sukurti siekiant nuraminti ir sukurti malonią atmosferą, naudojant koncentruotą žolelių galią. Jie idealiai tinka poilsiui, masažams, kosmetikai ir vonioms. Jie atlieka svarbų vaidmenį aromaterapijoje, kuri pagrįstai priskiriama alternatyviosios medicinos rūšiai ir pažodžiui reiškia „gydymas kvapu“.

Eteriniai aliejai yra labai koncentruotos, lakios aromatinės medžiagos, išgaunamos iš įvairių augalų dalių. Jų yra lapuose, šaknyse, žieduose, sėklose ir žievėje. Jie suteikia augalams kvapą, saugo nuo pavojų, netgi padeda apdulkinti, yra labai turtingi įvairių veikliųjų ir vaistinių medžiagų.

 
 

Aromaterapijos poveikis

Aromaterapija pasižymi stipriomis gydomosiomis savybėmis ir pagrįstai priskiriama prie vienos iš alternatyviosios medicinos rūšių, pažodžiui reiškiančios „gydymą kvapais“. Aromaterapija teigiamai veikia mūsų nervų sistemą ir emocijas, palaiko imunitetą ir padeda esant sveikatos problemoms. Atskiri eteriniai aliejai padeda pagerinti bendrą kūno ir sielos būklę, tačiau turi skirtingą gydomąjį poveikį. Naudojant tinkamą eterinį aliejų, galima atsikratyti įvairių problemų.

„Slow Living“ žvakėse yra tik natūralūs veganiški ingredientai, pirmiausia sojų vaškas, papildytas sertifikuotu palmių vašku iš tik šiam tikslui auginamų plantacijų. Šis specialus vaško mišinys dega švariau ir lėčiau, žymiai pailgindamas degimo laiką iki 50 valandų. Kvapų komponentą suteikia natūralūs eteriniai aliejai tokia proporcija, kad susidaręs kvapas būtų malonus ir neerzinantis. Medinė dagtis leidžia optimaliai skleisti malonų aromatą į orą ir sukuria atpalaiduojančią atmosferą dėl traškančio ugnies garso efekto.

 
 

Kaip naudoti eterinius aliejus?

Eteriniai aliejai gali palengvinti tokius negalavimus kaip pykinimas, kūno skausmai, stresas, galvos skausmas ar menopauzės problemos. Aromaterapija taip pat palengvina stresą, taip pat stimuliuoja ir stiprina imunitetą.

Jei leidžiatės į aromaterapijos kelionę, verta žinoti, kaip naudoti eterinius aliejus, kad jų poveikis būtų geriausias. Aromaterapija gali būti atliekama keliais būdais, įskaitant šiuos:

 

Įkvėpus: nedidelį kiekį aliejaus galite lašinti į aromatines lempas ar difuzorius. Taip galite pakvėpinti savo interjerą ir sukurti malonią nuotaiką, priklausomai nuo naudojamo aliejaus rūšies. Jį taip pat galima maišyti su vandeniu purkštuvuose ir naudoti kaip purškiklį namuose arba pagalvėms kvėpinti.

Masažas: įmasažuodami aliejus į odą pasieksite malonų atsipalaidavimą, o aliejų teikiamos naudos dėka galėsite mėgautis visu jų potencialu. Išbandykite, pavyzdžiui, pėdų masažą, masažą, kad atpalaiduotumėte kaklą ir kitus sustingusius raumenis, tepkite smilkinius arba naudokite aliejus kaip kompresą.

Kosmetika: sumaišykite aliejų su mėgstamu veido kremu ar kūno losjonu (pakanka 1-2 lašų, rekomenduojame kiekvieną kartą atlikti pleistro testą, nes eteriniai aliejai gali dirginti jautrią odą).

Vonia: įlašinkite 3-5 lašus ant vonios ar dušo sienelės ir mėgaukitės garų galios sustiprintu aromatu.

 

Kaip prižiūrėti ESSENS Slow Living žvakes?

Kad galutinis degančios žvakės medine dagtimi efektas būtų tobulas, skirkite jai ypatingą dėmesį. Medinė dagtis visada turi būti apšviesta iš apačios, kur dagtis liečiasi su vašku. Svarbu leisti žvakei degti pakankamai ilgai, kad išsilydęs vaškas suformuotų tolygų lygį, kuris pasiektų stiklo kraštus. Priešingu atveju žvakėje susidarys tunelio efektas, vaško likučiai ant stiklo šonų. Šie likučiai gali ištirpti, užtvindyti degančią dagtį ir ją užgesinti. Užpūtę žvakę, leiskite vaškui visiškai atvėsti, tada iš medinės dagties pašalinkite visus apdegusios medienos gabalėlius, kad žvakėje nepaliktų šiukšlių. Nereikia jaudintis, jei dagtis per trumpa. Netolygiai išsidėsčiusi dagtis gali spontaniškai užgesti arba užsidegti.

 
`Kamparo kiekis gaminyje Eucassens neviršija 0,25 tūrio proc.
Šis kiekis yra toks mažas, kad neturėtų turėti neigiamos įtakos vaiko sveikatai, jei nėra tiesioginio tepimo ant nosiaryklės gleivinės (t.y. preparato nepatenka į nosį ar burną).
Kita vertus, aerozolių įkvėpimas iš oro turi labai teigiamą poveikį kvėpavimo takų atsipalaidavimui net ir vaikams.``
Eteriniai aliejai
Eterinis aliejus - Levanda

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Citrina

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Eukaliptas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Citrinžolė

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Rozmarinas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Apelsinas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Pipirmėtė

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Čiobreliai

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Arbatmedis

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Kininis Cinamonas

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Gvazdikėliai

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Pušies spygliai

19.50 €

Yra sandėlyje
Išskirtinis eterinių aliejų rinkinys

157.20 €

Yra sandėlyje
Gua Sha masažo akmenys
ESSENS Gua Sha – Rožinis kvarcas

23.90 €

Yra sandėlyje
ESSENS Gua Sha – Kristalas

23.90 €

Yra sandėlyje
ESSENS Gua Sha – Ametistas

23.90 €

Yra sandėlyje
Aromatinės lempos
Ultragarsinis aromatų difuzorius – juodas

39.30 €

Yra sandėlyje
Ultragarsinis aromatų difuzorius – baltas

39.30 €

Yra sandėlyje
Essens keraminė aromatinė lempa

20.10 €

Yra sandėlyje
Muilai
Kietasis muilas - Citrinžolė

10.80 €

Yra sandėlyje
Kietasis muilas - Levanda

10.80 €

Yra sandėlyje
Kietasis muilas - Rozmarinas

10.80 €

Yra sandėlyje
Kietasis muilas - Apelsinas

10.80 €

Yra sandėlyje
Žvakės
Žvakė Slow Living Euphoria

42.30 €

Yra sandėlyje
BELEN
ID: 940129812
20.06.2022, 20:03

El difusor ultrasónico es una de las mejores cosas para hacer aromaterapia con los aceites esenciales. Lo recomiendo al 100% tanto para adultos como para niños y mascotas del hogar.

Jana
ID: 10002022
15.04.2022, 09:20

Slow Living je láska - oblíbila jsem si všechny výrobky. Často využívám jako dárky - krásné balení a top kvalita.

ESSENS HYGGE


AR BANDĖTE ESSENS HYGGE? PASIDALINKITE PATIRTIMI SU MUMIS IR KITAIS ESSENS KLUBO NARIAIS.

Šis puslapis nėra skirtas jokiems medicininiams klausimams. Jei turite kokių nors konkrečių klausimų, kreipkitės į savo rėmėją arba savo vietinį filialą. Ačiū už supratimą.
Sutinku su savo atsiliepimų paviešinimu*:PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus