Eterinis aliejus - Arbatmedis

19.50 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Slow Living

577Eterinis aliejus - Arbatmedis

100% natūralus eterinis aliejus naudojamas bendrai kūno ir sielos būklei pagerinti.

Arbatmedžio augalas yra plačiai naudojamas, prisideda prie sveikos odos, stiprina plaukus ir nagus. Tai padeda išgydyti nedidelius odos sužalojimus, rūpinasi problemine oda ir palengvina vabzdžių įkandimus. Jis plačiai naudojamas kaip natūralus repelentas net naminiams gyvūnėliams.

Naudojimas: Tinka aromatinėms lempoms, aliejaus purkštuvams, taip pat įkvėpimams, nes padeda lengviau kvėpuoti. Įtemptų raumenų masažas atneš palengvėjimą. Padeda nedideliems tepimams ant odos, nuo nagų mikozės, lūpų pūslelinės ir aftos.


Naudojant kartu su kitais žiemos leidimo eteriniais aliejais, padės sukurti malonią kalėdinę atmosferą ir įneš ramybės bei gerovės jausmą į Jūsų namus ne tik Advento metu.

Įspėjimas: neskirtas nuryti. Užtepę ant odos, naudokite labai mažomis dozėmis (1–2 lašai), jautrūs asmenys gali praskiesti kitu aliejiniu pagrindu, pvz., kokosų aliejumi.

 

Tūris: 10 ml

 

Kas yra eteriniai aliejai? Eteriniai aliejai yra labai koncentruotos, lakios aromatinės medžiagos, gaunamos iš įvairių augalų dalių. Jų galima rasti lapuose, šaknyse, žieduose, sėklose ir net žievėje. Jie prideda aromatą augalams, apsaugo juos nuo pavojų, padeda apdulkinti ir yra labai turtingi daugybe įvairių veiksmingų gydomųjų medžiagų.

Kaip veikia eteriniai aliejai? Eterinių aliejų nauda kyla iš augalų chemijos, o kai šios natūralios cheminės medžiagos yra tinkamai distiliuojamos arba ekstrahuojamos, jos gali būti naudojamos fizinei, protinei ar emocinei pagalbai kasdieniame gyvenime.

Aromaterapijos magija: Aromaterapija yra alternatyvios medicinos rūšis ir pažodžiui reiškia „gydymas kvapais“, dažniausiai naudojant eterinius aliejus. Kvapnios sudedamosios dalys stiprina organizmo pusiausvyrą ir harmoniją ir gerina bendrą organizmo būklę, t. y. kūną, sielą ir protą.

 

Kaip naudoti eterinius aliejus?

Įkvėpiant: nedidelį kiekį aliejaus galite lašinti į aromatines lempas ar difuzorius. Mėgausitės interjero kvapu ir sukursite malonią nuotaiką pagal kiekvieno atskiro aliejaus specifikaciją. Jis taip pat gali būti derinamas su vandeniu ir būti naudojamas kaip purškiklis namams arba pagalvėlėms kvepinti.

Masažams: įmasažuodami aliejų į odą, pasieksite malonų atsipalaidavimo jausmą, o dėl konkrečių aliejų privalumų galėsite visiškai mėgautis šių 100% natūralių aliejų galia. Tinka pėdų masažui, atpalaiduojant kaklo sritį ir raumenis, masažuojant į smilkinius arba galima naudoti su kompresiniu tvarsčiu.

Kosmetikai: sumaišykite aliejų su mėgstamu odos ar kūno kremu (pakanka 1-2 lašų, ​​tačiau pirmiausia rekomenduojame išbandyti mažesnį kiekį).

Vonioms: įlašinkite 3-5 lašus į vonią arba užpurkškite ant dušo sienos ir mėgaukitės vandens garuose susidarančiu aromatu.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno 

    Ingredients (INCI): Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil.


PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus