ESSENS Gua Sha – Ametistas

23.90 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Slow Living

101
ESSENS Gua Sha – Rožinis kvarcas

23.90 €

Yra sandėlyje
ESSENS Gua Sha – Kristalas

23.90 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Rozmarinas

17.10 €

Yra sandėlyje
Kietasis muilas - Rozmarinas

9.80 €

Yra sandėlyjeESSENS Gua Sha – Ametistas

100% naturalus, ametistas,

Išmatavimai: 8.5 x 5.5 x 0.5 cm

Gua Sha yra priemonė, naudojama tradicinėje kinų medicinoje tūkstančius metų, atsipalaidavimui ir skausmui malšinti. Tai natūrali alternatyvi terapija, pagrįsta odos trynimo ir masažo principu, o tai pagerina kraujotaką, skatina limfos tekėjimą ir pašalina iš organizmo toksinus.

The stones themselves are also cooling, which has a positive effect on eliminating swelling. 

Veido masažas sumažina ratilus ir maišelius po akimis, apsaugo nuo raukšlių ir stangrina veido kontūrus. Kitų kūno dalių masažai skatina energiją, gerina kraujotaką ir mažina įtemptus raumenis.

Patys akmenys taip pat vėsina, o tai teigiamai veikia patinimą.

Ametistas yra nepaprastai galingas akmuo, turintis didžiulę apsauginę galią. Jis pašalina neigiamas emocijas, stresą ir nemigą. Padeda susikaupti ir priimti naujas idėjas. Mažina galvos skausmą ir įtampą.

Kaip naudoti masažo akmenis?

Gua Sha akmenis visada reikia naudoti su bet kokiu kremu, serumu ar aliejumi kaip pagrindu, kad geriau „slystų“ oda ir nesusižeistumėte. Pirmiausia užtepkite pagrindą ant akmens ir tada pradėkite masažą trumpais ir ilgesniais judesiais. Tai pagerins masažuojamo audinio mikrocirkuliaciją. Galite palaipsniui didinti spaudimo intensyvumą, tačiau masažas visada turėtų būti malonus. Gua Sha akmenis galima naudoti veidui, nugarai, kaklui, rankoms ir kojoms.

Kaip masažui naudoti Gua Sha akmenis:

Masažuodami visada judėkite iš vidaus į išorę. Rekomenduojame pradėti nuo kaktos ir tęsti žemyn. Pakartokite kiekvieną judesį bent 10-15 kartų, atkreipdami dėmesį į sritį aplink akis, kur spaudimas turėtų būti labai švelnus. Reguliariai masažuokite.

 

Kiekvienas akmuo yra unikalus, todėl galutinis produktas gali skirtis spalva ir tekstūra nuo gaminio nuotraukų.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno