ESSENS šiuo metu yra viena dinamiškiausių MLM kompanijų Europoje. Ji buvo įkurta 2011 m. Rudenį Čekijoje, bendradarbiaujant su tinklo rinkodaros profesionalais ir pagrindiniais kosmetikos bei maisto papildų kūrimo ir gamybos ekspertais. Iš pradžių ESSENS pelnė pagarbą ir pripažinimą pristatydama išskirtinius kuo kokybiškesnius kvepalus rinkoje. Tarptautinė komanda kruopščiai išsirenka tarp tinkamiausių vieno iš pirmaujančių pasaulyje kvepalų esencijų tiekėjų kvapų. Netrukus atsirado pirmieji specialių mitybos ir maisto papildų produktai, nes jų produktų dėka mūsų ateičiai reikšmingą įtaką padarė nauji partneriai iš pirmaujančių Europos lyderių tarp farmacijos kompanijų. Dėl šios priežasties mes pateikiame naujus produktus savo prekių asortimente, o tai dėka mūsų tinklo narių. Ir platintojai daro įtaką daugelio šalių rinkai ir teikia neįkainojamą naudą milijonams patenkintų klientų. ESSENS siūlo daug daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pats pavadinimas apima kelias reikšmes ir žodžius. Tai identiškai tariamas kaip angliškas žodis „essence“, kuris reiškia pagrindą ar pamatą, taip pat aromatinės esencijos, kurias galite pajusti mūsų kvepaluose ar ateityje naudodamiesi ESSENS. Ir ar pastebėjote, kad tariant ESSENS girdite pasaulio „jausmą“? Mes naudojame pojūčius, kad suvoktume aplinkinį pasaulį, ir jie yra artimiausi sąjungininkai, vedantys mus per mūsų gyvenimą. Pasak daugelio ekonomistų, tinklo rinkodara yra vienas greičiausių būdų pasiekti finansinę nepriklausomybę ir įgyvendinti savo svajones. ESSENS taip pat yra čekų kalbos žodis „sen“, kuris tiesiog reiškia „sapną“, kuris yra neatskiriamai susijęs su ESSENS. Iki 2016 m. pradžios atidarėme visiškai naują, modernią „ESSENS EUROPE“ būstinę Brne. Šis įvykis mus įtraukė tarp labiausiai klestinčių šios srities įmonių. Buvo pastatyta nauja moderni bazė, todėl kiekvienas iš mūsų apsilankiusių narių jaučiasi patogiai ir žino, kad esame čia tik dėl jo “.

Mūsų partneriai

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus