Aloe Vera rinkinys

36.50 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Aloe Vera / Kosmetika

155
Aloe Vera skutimosi rinkinys

15.60 €

Yra sandėlyje
Aloe Vera gelio gėrimai

61.20 €

Yra sandėlyjeAloe Vera rinkinys

Alavijas pasižymi drėkinamosiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Galite pasilepinti dviguba šių privalumų doze, įsigydami šią patogią drėkinamojo veido kremo ir gerai žinomo Aloe Vera Soft Spray pakuotę.


  • Drėkinantis veido kremas

Drėkinantis veido kremas su alavijais, ekologišku argano aliejumi, hialurono rūgštimi, vynuogių kauliukų aliejumi ir agurkų ekstraktu.


  • Aloe Vera Soft Spray Plus

Aloe Vera Soft Spray Plus padeda gydant ir pagreitina odos atsinaujinimą esant įbrėžimams, nudegimams, niežėjimui ar įkandus vabzdžiams.

Jei nuspręsite įsigyti dovanų dėžutę šiam rinkiniui, rekomenduojame įsigyti S dydžio dovanų dėžutę.PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus