PERSONALIZUOTAS RINKINYS PIGIAU

 

Pasirinkite bet kurį rinkinį ir susikurkite savo pakuotę iš mūsų gaminių, geriausiai atitinkančių jūsų poreikius ir verslo norus.

Kaip tai veikia? Pasirinkite jums tinkamiausią rinkinio tipą. Rinkiniai skirstomi pagal taškų skaičių ir pagal asortimentą. Įdėkite jį į krepšelį ir atskirais žingsniais iš meniu išsirinkite prekes pagal savo pageidavimus. Atminkite, kad vienu pirkimu galite įsigyti tik vieną rinkinį.

Ir tai dar ne viskas! Visi rinkiniai sukurti taip, kad jūs automatiškai atitiksite Cashback kvalifikaciją. O be to prie šių rinkinių yra papildomai taikomas EXTRA CASHBACK!

 

SIUNTIMAS SU NUOLAIDA

EXTRA CASHBACK

 

PERSONALIZUOTI RINKINIAI

NEWBIE SET

144,00 €
50,00 t.

Daugiau informacijos
BEAUTY SET

275,00 €
150,00 t.

Daugiau informacijos
VITA SET

175,00 €
100,00 t.

Daugiau informacijos
HOME SET

96,00 €
50,00 t.

Daugiau informacijos
PREMIUM SET

344,00 €
200,00 t.

Daugiau informacijos

 

Mėgaukitės kainų pasiūlymais, susipažinkite su mūsų gaminiais išsamiai ir nepamirškite, kad asmeninė patirtis yra geriausias verslo įrankis. Būkite pavyzdžiu savo apatinės linijos nariams, jūsų vizija ir kelionė pasikartos, jūsų pasiekimai padidės, o jūs augsite.

 
 
PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus