17.10.2022

NAUJI PRODUKTAI IŠ ALOE VERA ASORTIMENTO

Pristatome ne vieną, o dvi naujas savo asortimento naujienas!
Turime jums vieną, tiksliau dvi, netikėtas naujienas!

Ištobulinome jūsų mėgstamą Aloe Vera Soft Spray purškalą ir sukūrėme du naujus produktus, kurie efektyviai prižiūri odą po ilgo saulės poveikio pažeidimo. Jie padeda sumažinti deginimo pojūtį, niežėjimą, įtampą ir tuo pačiu drėkina odą. Teigiamai veikia randų ir įvairių odos problemų gijimą. Jie suteikia pagalbą ir pagreitina odos atsinaujinimą įbrėžimų, nudegimų, niežėjimo atveju ar įkandus vabzdžiams.

Abiejuose produktuose nėra parabenų ir cheminių ingredientų, tinka ir veganams.

Aloe Vera Soft Spray Plus purškalas
Be alavijo ekstrakto, jame dar yra ir priešuždegiminių bei gydomųjų augalų ir žolelių ekstraktų, D-pantenolio, mentolio, cinko ir alantoino.

Aloe Vera Soft Spray purškalas vaikams
Specialiai jautriai vaikų odai sukurta formulė, kuri negriaužia ir dar su saldžiu braškių kvapu. Tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus. Sudėtyje yra alavijo ekstrakto, priešuždegiminių ir gydomųjų savybių turinčių augalų ir žolelių ekstraktų, D-pantenolio, timolio ir alantoino.

Ir tai dar ne viskas!
Naujas įvaizdis laukia ir standartinio Aloe Vera Soft Spray purškalo.

 

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus