Vitaminas C - maisto papildas

11.90 €

Pakuotės turinys 60 tablets


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Home Pharmacy

2 283
Flow'EN - maisto papildas

13.50 €

Yra sandėlyje
Head'ES - maisto papildas

18.20 €

Yra sandėlyje
ES'Leep - maisto papildas

25.10 €

Yra sandėlyje
Clea'NS - maisto papildas

32.30 €

Yra sandėlyjeVitaminas C - maisto papildas

Visiškai natūralus vitaminas C - dėl savo savybių ir gamybos technologijos šis maisto papildas kokybe stipriai viršija panašius produktus rinkoje. Jo sudėtyje yra natūralaus saldiklio ir standartizuotų saldymedžio ir braškių augalinių ekstraktų. Vitaminas C atlieka svarbias žmogaus organizmo funkcijas, jis yra būtinas gyvybei ir kūno sveikatai palaikyti. Vitamino C trūkumas pasireiškia nuovargiu, ilgesniu organizmo atsistatymu, sumažėjusiu žaizdų gijimu ir sumažėjusiu atsparumu infekcijoms. Jis atlieka svarbų vaidmenį kuriant kolageną, dėl kurio oda tampa lygi ir jaunatviška. Sportininkų ir rūkančiųjų organizmai reikalauja labai didelio vitamino C kiekio. Įprastas vitaminas C, nors ir turintis savyje daug vitamino, vartotojui daro minimalų poveikį dėl įvairių virškinimo trakto kliūčių įtakos. Dėl to į organizmą absorbuojamas tik nedidelis vitamino C kiekis.

Šis maisto papildas buvo sukurtas ir gaminamas taikant farmacinę priežiūrą Čekijos Respublikoje, laikantis griežčiausių ES taisyklių ir standartų. Visi komponentai gaunami tik iš natūralių šaltinių; nenaudojamos jokios chemiškai paruoštos žaliavos, konservantai, stabilizatoriai ar dažikliai. Gamybai naudojami tik geriausi, aukščiausios įmanomos ir garantuojamos kokybės ingredientai. ESSENS vitamino C sudėtyje nėra cukraus, glitimo ar laktozės. Jis yra visiškai saugus ir nesukelia priklausomybės.

Aukštųjų technologijų gamyba - aukščiausio lygio, revoliucinis technologinis apdorojimas

Visi ESSENS Home Pharmacy produktai yra apdorojami moderniausiomis ir revoliucingiausiomis technologijomis, tokiomis kaip mikronizacija, fermentų slopinimas ir daugiasluoksnis kapsulių padengimas.

Žolelių ekstraktų mikronizacija tai metodas, kurį taikant padidinamas biologinis vaistų, natūralių medžiagų, vitaminų ir mineralų įsisavinimas. Tai laipsniškas žaliavos susmulkinimas iki vos kelių mikrometrų dalelių. Gauta medžiaga dėl didesnio molekulinio paviršiaus sukuria sąlygas pagerinti ir pagreitinti jos tirpimą organizme ir galų gale - padeda sukurti efektyvesnį maisto papildą.

Fermentų slopinimas yra procesas, kurio metu padidėja tabletėse esančių veikliųjų medžiagų absorbcija. ESSENS vitamino C sudėtyje šią funkciją atlieka saldymedžio ekstraktas.

Daugiasluoksnis kapsulių padengimas yra unikali technologija, kuri VISO PASAULIO RINKOJE PIRMĄ KARTĄ PASIRODĖ BŪTENT ESSENS HOME PHARMACY PRODUKTUOSE. Dėl palaipsniui tirpstančių sluoksnių su skirtingu veikliųjų medžiagų kiekiu, tabletė ištirpsta praėjus optimaliam laikotarpiui, o tai sukuria revoliucinį rezultatą, kurį pasiekti tradiciniais metodais gali būti labai sunku.

ESSENS vitaminas C yra mikronizuotas, o tai užtikrina greitą absorbciją ir greitą poveikį. Saldymedžio ekstraktas glicirizinas slopina fermentų aktyvumą ir padidina vitamino C veiksmingumą ir patekimą į organizmą. Buferinis vitaminas C užtikrina dantų ir virškinamojo trakto gleivinių apsaugą nuo įprastai rūgštinio vitamino.

Vartojimo rekomendacija: gerti 1 - 2 tabletės per parą, leisti ištirpti burnoje.

Vartojimo atsargumo priemonės: Neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Maisto papildas nėra skirtas pakeisti pilnavertę mitybą ir sveiką gyvenimo būdą. Jis nėra skirtas vaikams iki 3 metų, nėščioms ar maitinančioms moterims.

Laikymas: Laikyti sausoje ir tamsioje vietoje žemesnėje nei 30° C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno, Čekijos Respublika

    Ingredientai: vitaminas C (askorbo rūgštis, natrio askorbatas), saldymedžio ekstraktas, užpildai (palatinozė, akacijos derva), kvapioji medžiaga (žemuogė), dažiklis (burokėlių ekstraktas), lipnumą reguliuojanti medžiaga (magnio stearatas), naturalus saldiklis (stevijos ekstraktas).Ingredientai: vitaminas C (askorbo rūgštis, natrio askorbatas), saldymedžio ekstraktas, užpildai (palatinozė, akacijos derva), kvapioji medžiaga (žemuogė), dažiklis (burokėlių ekstraktas), lipnumą reguliuojanti medžiaga (magnio stearatas), naturalus saldiklis (stevijos ekstraktas).