NICHE
PERFUMES

Prabangūs flakonai

ELITAS TARP KVEPALŲ

BROWN GRAPHITE

ESSENS Niche Perfume

Išbandę kvapų, priklausančių nišinių kvepalų šeimai, niekada nenorėsite nieko kito. „Niche Fragrance“ yra absoliutus parfumerijos meno akcentas.


ROYAL BLUE

ESSENS Niche Perfume

ESSENS nišiniai kvepalai yra ilgametė tradicija, meistriškas gamybos procesas, brangiausi natūralūs ingredientai, prabangios kolbos, nepaprasta meninė kompozicija ir, žinoma, stebėtinai ilga išsilaiko.


DIVINE GREEN

ESSENS Niche Perfume

„Gaivūs ir rafinuoti Unisex kvepalai turi Afrikos žemyno elementų ir visų pirma savo nežabotą prigimtį. Kvapas pasižymi bergamočių su citrina natomis, kurias kartu su medienos, gėlių ir vaisių tonais pabrėžia jausmingas muskusas ir ambrozija “.


SILVER ORANGE

ESSENS Niche Perfume

"Stebuklingi unisex kvepalai yra asmenybės įsikūnijimas, slapčiausia fantazija ir žaismingas jausmingumas, saldūs švelnios aviečių su persikais tonai yra apsupti pakalnutės ir mistiško kvapo. Kvapą uždaro muskusas, ambra ir sandalmedis. “


NOBLE GREY

ESSENS Niche Perfume

"Elegantiški kilnūs unisekso kvepalai, atstovaujantys modernų, energingą ir šiltą kvapą. Medienos ir gėlių tonai su jazmino, jausmingo muskuso ir gintaro prisilietimas puikiai tinka, tačiau neabejotinai kedras kvepiančiose medžiagose užima dominuojantį ir pagrindinį vaidmenį ".