Home Perfume Majestic King - rinkinys

hps07n
48.50 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
25.00 t.
Pakuotės turinys
150 ml
Prieinamumas: Sandėlyje

Home Perfume Majestic King - rinkinys

Rafinuotas ir didingas kvapas, pasižymintis didingais muskuso tonais, subtiliu pudros, medienos ir prieskonių prisilietimu. Stebuklinga gaunamo aromato jėga atveria kelią į karališkąsias aukštumas ir tuo pačiu suteikia saugumo, ramybės ir teigiamos energijos.

Puikūs eteriniai aliejai ir rotango nendrės yra idealus derinys norint sukelti malonų, ilgalaikį ir nuolatinį kvapą. Į orą išsiskyręs aromatas kyla plonais rotango kanalais, todėl jo intensyvumas yra optimalus. Kambaryje jaučiamas grynų natūralių eterinių aliejų aromatas, kuris neišskiria kenksmingų medžiagų.

Aromato difuzorius ESSENS išlaiko kvapą iki 8 savaičių ir dėl savo turinio gali pasklisti 20m2 plote. Intensyvumas priklauso nuo aromatinės medžiagos ir rotango nendrių kiekio, kurį reikėtų apversti kartą per savaitę, kad būtų pasiektas optimalus kvapo lygis.

Rinkinyje yra: stiklo difuzorius, mėlynos spalvos, užpildas difuzoriui 200 ml, 8 rotango nendrės

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Ingredients (INCI): ALCOHOL DENAT (CAS NO:64-17-5)., PARFUM (CAS NO:N/A), HEXYL CINNAMAL (CAS NO: 101-86-0), ALPHA–ISOMETHYL IONONE (CAS NO:127-51-5), BENZYL SALICYLATE (CAS NO: 118-58-1), COUMARIN (CAS NO: 91-64-5), LINALOOL (CAS NO: 78-70-6), CITRONELLOL (CAS NO: 106-22-9), BENZYL ALCOHOL (CAS NO: 100-51-6).

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus