Verslas su ESSENS suteikia jums naudos

ESSENS visiems nariams siūlo ne tik aukščiausios kokybės produktus, bet ir skatinamąsias lengvatas bei geresnes sąlygas darbui su savo komandomis. Vienas iš šių privalumų yra fantastiškos skatinamosios automobilių programos, prieinamos/atviros kiekvienam ESSENS klubo nariui, pradedant nuo 17% Rinkodaros Plano pozicijos.
Atrenkame geriausias automobilių markes, kad visiems sėkmingiems partneriams, nusprendusiems savo gyvenimą susieti su ESSENS, galėtume pasiūlyti tik aukštos kokybės automobilius. Automobiliai suskirstyti į tris automobilių programos kategorijas.

 

• Standartinė automobilių programa su tradiciškai patikimais Toyota Yaris automobiliais.

• Premium automobilių programa su dinamiškais ir elegantiškais BMW automobiliais.

• Exclusive automobilių programa sėkmingiausiems lyderiams su prabangiais aukščiausios kokybės Rolls-Royce kupė, atspindinčiais socialinį statusą ir gyvenimo būdą.


STANDARTINĖ AUTOMOBILIŲ PROGRAMA

 

PREMIUM AUTOMOBILIŲ PROGRAMA

 
 

 
PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus