Keliauti tampa lengviau, išmaniau ir prieinamiau. Siūlome neribotas galimybes tyrinėti naujas kryptis, patirti naujų nuotykių ar kurti tarptautinius tinklus. Portalas ESSENS Travel visada ras būtent tai, ko jums reikia, pagal jūsų pageidavimus. ESSENS klubo nariai turi galimybę pasinaudoti kitais privalumais, todėl keliauti su ESSENS Travel visada verta.
Galimybė panaudoti komisinius už pirkinius iki 100%!
Taškai už kiekvieną užsakymą!
Kelionių patarimai
Pagalba internetu!
background image
Nakvynės pasiūlymai

Pasirinkite iš daugiau nei 1,2 milijono viešbučių visame pasaulyje ir mėgaukitės savo svajonių atostogomis.

Peržiūrėti
background image
Skrydžių pasiūlymai

Išmanioji skrydžių bilietų paieškos sistema siūlo begalę skrydžių bilietų į visas įmanomas pasaulio vietas.

Peržiūrėti

Apie ESSENS Travel

Essenstravel yra kelionių agentūra, kurios specializacija yra individualios ir nuotykių kelionės visame pasaulyje. Įmonė savo klientams siekia pasiūlyti unikalių ir autentiškų potyrių, kurių jie nepatirtų kitur. Essenstravel remiasi įsitikinimu, kad kiekvienas keliautojas turi savo pageidavimus ir pomėgius, todėl stengiasi planuoti keliones pritaikytas kiekvienam klientui.

Essenstravel siūlo platų paslaugų spektrą, įskaitant skrydžių ir apgyvendinimo planavimą ir organizavimą. Klientai gali pasirinkti paruoštas keliones arba susikurti savo maršrutą. „Essenstravel“ taip pat siūlo paslaugas verslo klientams, pavyzdžiui, komandos formavimo renginius ar įmonės keliones.

Vienas iš Essenstravel prioritetų – teikti savo klientams kokybiškas paslaugas ir asmeninį požiūrį. Klientai gali pasinaudoti patyrusių kelionių konsultantų pagalba, kad padėtų jiems planuoti ir organizuoti savo keliones. Essenstravel stengiasi prisitaikyti prie klientų ir būti lanksčiais sprendžiant bet kokias iškilusias problemas.

Essenstravel yra kelionių agentūra, turinti ilgametę patirtį kelionių industrijoje. Didžiuojamės sulaukę daug atsiliepimų iš patenkintų klientų.

 

Bendra informacija

 

Bilietų įvertinimas taškais
  1. Pigūs bilietai (pigūs skrydžiai, oro linijų sąrašas ČIA ) – 10 taškų už kiekvieną bilietą nepriklausomai nuo kainos
  2. Standartiniai GDS skrydžio bilietai – 1 taškas už kiekvienus 8 €

Apmokėjimas

 1. Naudojant savo komisinius (taip, žinoma, iki 100% bilieto kainos!)
 2. Kombinuotas mokėjimas jūsų komisiniais ir mokėjimo kortele
 3. Mokėjimas tik kreditine kortele
benefit icon
Galimybė panaudoti komisinius už pirkinius iki 100%!
Panaudokite komisinius ir Cashback iš savo el. piniginės iki 100%, kad sumokėtumėte už skrydžius ir apgyvendinimą su Essenstravel! Šia privilegija gali naudotis visi užsiregistravę nariai. Finansuoti savo keliones pasinaudojant šia galimybe negali būti lengviau.
benefit icon
Taškai už kiekvieną užsakymą!
Kaip Essenstravel narys, jūs gaunate taškų už kiekvieną užsakymą. Taip pat galite gauti taškų iš visų kitų, kurie per jus užsisako skrydžius ir apgyvendinimą.
benefit icon
Akcijos kainos
Kaip Essenstravel narys, jūs gaunate prieigą prie nuolaidų skrydžiams ir apgyvendinimui naudodami nuolaidų kodus. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko ieškant kainų pasiūlymų. Glaudžiai bendradarbiaujame su geriausiais kelionių tiekėjais, kurie gali pasiūlyti jums geriausias kainas rinkoje. Nesvarbu, ar planuojate šeimos atostogas, verslo keliones ar romantišką viešnagę, Essenstravel visada pateiks geriausius pasiūlymus.
benefit icon
Kelionių patarimai
Žinome, kad jums svarbu keliauti už mažiausią įmanomą kainą. Essenstravel siūlo daugybę kelionių patarimų ir paieškos įrankių, kurie padės rasti geriausius skrydžius ir apgyvendinimą. Apsilankykite Essenstravel ir atraskite puikių pasiūlymų kitai kelionei.
benefit icon
Pagalba internetu!
Jei jums reikia pagalbos perkant ar keliaujant, nedvejodami susisiekite su mumis per internetinį pokalbį arba el. paštu. Klientų aptarnavimas pasiekiamas 24 valandas per parą. Nebijokite susisiekti su mumis bet kuriuo metu, mielai atsakysime į visus jums iškilusius klausimus ir juos išspręsime.

Produktai ir paslaugos

ESSENS Travel siūlo neribotą skrydžių ir viešbučių skaičių visame pasaulyje už puikias kainas. Kiekvienam keliautojui siūlome platų skrydžių ir apgyvendinimo pasirinkimą. Mes pasitikime savo paslaugomis, kurios visada yra profesionalios ir patikimos. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir keliaukite ištisus metus. Nesvarbu, ar planuojate kelionę su šeima ar draugais, mes padovanosime jums fantastišką patirtį.

 

Pasinaudokite visais essens.travel privalumais:
 • Mokėjimas komisiniais iki 100 proc.
 • Taškai už kiekvieną skrydį ar apgyvendinimą
 • Žemos kainos garantija
 • 24/7 internetinis palaikymas
Svetainėje essens.travel galite naudoti pokalbių piktogramą / jaustukus dešinėje ekrano pusėje. Pradėkite bendrauti su mūsų kelionių agentu, kuris padės išspręsti kelionės problemas.
Galimybė mokėti komisiniais už pirkinius iki 100%! - Naudokite komisinius ir Cashback iš savo el. piniginės, kad sumokėtumėte už skrydžius ir apgyvendinimą su ESSENS Travel, iki 100%! Šia privilegija gali naudotis visi užsiregistravę nariai. Sutaupykite, įsigydami savo keliones, naudodami šią puikią funkciją.

Taškai už kiekvieną užsakymą! - Kaip ESSENS Travel narys, jūs gaunate taškų už kiekvieną užsakymą. Taip pat galite jų lengvai gauti iš savo artimųjų, jei jie užsisakys skrydžius ar apgyvendinimą per jus.

Nuolaidas – kaip ESSENS Travel nariai, naudodamiesi nuolaidų kodais gausite reguliarias nuolaidas skrydžiams ir apgyvendinimui. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko ieškant nuolaidų ir pigesnių pasiūlymų. Bendradarbiaudami su pirmaujančiais kelionių tiekėjais ir paslaugų teikėjais galime suteikti jums kokybiškas paslaugas itin super kainomis. Nesvarbu, ar planuojate šeimos atostogas, verslo kelionę ar romantišką viešnagę, ESSENS Travel suteiks jums reikiamas paslaugas puikiomis kainomis.

Patarimai keliautojams – žinome, kad jums svarbu keliauti už mažiausią įmanomą kainą. ESSENS travel siūlo daugybę kelionių patarimų ir būdų, kurių dėka lengvai rasite geriausius skrydžius ir apgyvendinimą. Apsilankykite ESSENS Travel ir atraskite puikių pasiūlymų sekančiai savo kelionei.


ESSENS Travel kuponai – ar jums sunku rasti geriausią dovaną savo meilei? Tai puiki dovana, kurią prisimintų ilgą laiką. Nedelskite ir padovanokite ką nors neįprasto – padovanokite patirtį! Pristatome Essens Travel dovanų kuponus. Galite rinktis iš plataus dovanų asortimento ir tai taip pat padės pasiruošti Kalėdų ar gimtadienio progos dovanas. Tobula dovana iš meilės.

Pagalba internetu! - Kai jums reikia pagalbos perkant ar keliaujant, susisiekite su mumis per internetinį pokalbį arba el. paštu. Pagalba klientams teikiama kasdien iki 23 val., įskaitant savaitgalius ir valstybinių švenčių dienas. Nebijokite susisiekti su mumis bet kuriuo metu, mielai padėsime išspręsti iškilusius klausimus ir problemas.
ESSENS Travel – tai unikalus projektas, kuris leidžia keliauti, atrasti naujas kryptis ir patirti nepakartojamų nuotykių. Ir visa tai labai žemomis kainomis su daugybe kitų privalumų registruotiems nariams.
ESSENS Travel buvo sukurta bendradarbiaujant su WEB SHOP FLY a.s., flymeto.com serverio operatoriumi. ESSENS Travel siūlo iki 1,5 milijono viešbučių ir begalinį skrydžių skaičių visame pasaulyje.
Taip, žinoma. Naudodami mūsų internetinę paieškos sistemą taip pat galite užsisakyti viešbutį tiesiogiai, derinant kartu su skrydžio bilietu. Siūlome didelį viešbučių pasirinkimą. Mūsų pasiūla prasideda nuo pigiausių hostelių ir baigiasi 5* viešbučiais. Galite rinktis nuo tik su pusryčiais iki su viskas įskaičiuota. Taip pat galite pasirinkti viešbutį pagal tai, ar norite būti netoli paplūdimio, ar tiesiog miesto centre. Kelių kambarių ir namų tipo viešbučiai nėra išimtis, jei pageidaujate grupinių kelionių.
Koks įvertinimas taškais užsakant skrydžių bilietus ir viešbučius?
Už kiekvieną pirkinį gaunate taškų, kuriuos vėliau galėsite panaudoti pirkdami skrydžius, viešbučius ar ESSENS produktus. Taškų skaičių galite pamatyti iškart po bet kurios prekės paieškos.

Skrydžių bilietų įvertinimas taškais

Pigūs bilietai (pigūs skrydžiai, oro linijų sąrašas ČIA ) – 10 taškų už kiekvieną bilietą nepriklausomai nuo kainos
Standartiniai GDS bilietai – 1 taškas už kiekvienus 8 €

Taškinis viešbučių įvertinimas
1 taškas už kiekvienus 8 €
Pasirinkę išankstinio apmokėjimo viešbutį, taškus gausite iš karto po apmokėjimo už viešnagę. Tačiau jei pasirinksite viešbutį su mokėjimu atvykus, taškai bus skiriami tik viešbučiui patvirtinus, kad jūsų viešnagė iš tikrųjų įvyko. Tačiau gali būti, kad šie patvirtinimai gali vėluoti kelias dienas. Dėl šios priežasties rekomenduojame rinktis išankstinio apmokėjimo variantą, kai iškart po apmokėjimo gaunate taškus, tuomet dažnai siūloma ir mažesnė nakvynės kaina.
Apmokėti už užsakymą yra keli būdai:

Mokėjimo kortele – per saugius mokėjimo vartus iš karto po užsakymo
ESSENS virtuali piniginė – komisiniais virtualioje piniginėje
Lėktuvo bilietas jums bus išsiųstas elektronine forma tuo el. pašto adresu, kurį įvedėte atlikdami rezervaciją. Skrydžio bilieto spausdinti nereikia, tereikia atsispausdinti įlaipinimo bilietą. Įlaipinimo bilietą gausite registruodamiesi internetu arba oro uoste.
Baigę rezervaciją, ne vėliau kaip per 2 valandas gausite patvirtinimo el. laišką. Todėl rezervuojant skrydžio bilietą būtina įvesti el. pašto adresą, kurį faktiškai naudojate.
Didžiausias grupės dydis – 9 žmonės. Turite atlikti rezervaciją visiems grupės nariams vienu metu. Atskirų užsakymų vėliau negalima sujungti į vieną. Už visus skrydžio bilietus turite sumokėti iš karto, kitaip visos rezervacijos bus atšauktos. Jei keliaujate su didesne grupe ar turite klausimų, susisiekite su mūsų biuru, pavyzdžiui, naudodamiesi internetiniu pokalbiu essens.travel svetainėje. Mūsų patyrę kelionių organizatoriai mielai jums padės.
Rankinį bagažą į lėktuvą gali pasiimti bet kuris keleivis, išskyrus kūdikius. Jo didžiausi leistini matmenys ir svoris kiekvienai aviakompanijai yra skirtingi (dažniausiai 6-12 kg), o daugiau specifikacijų rasite savo skrydžio biliete. Registruojamą bagažą atiduodate prieš išvykdami prie oro linijų bendrovės Registracijos langelio ir jis keliauja į orlaivio bagažo skyrių. Taigi jūs neturite prieigos prie jo lėktuve.
Viso į kainą įskaičiuoto bagažo skaičių, maksimalų dydį ir svorį galite matyti skrydžio biliete ir užsakymo metu. Pigių skrydžių bendrovės dažniausiai neįtraukia registruoto bagažo į bilieto kainą, todėl reikia pasitenkinti tik rankiniu bagažu arba už papildomą registruotą bagažą mokėti papildomai rezervuojant arba atliekant išankstinę skrydžio registraciją internetu.
ESSENS Travel dovanų kuponai skirti suteikti kelionių įspūdžių.
Kuponai turi ribotą galiojimą ir naudojimo sąlygas. ESSENS kelionių dovanų kuponus už komisinius galite įsigyti essens.travel/vouchers.
Pasirinkimas iš geriausių oro bilietų

Susiję produktai

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus