ESSENS Keto yra efektyvus ir greitas būdas atsikratyti riebalų pertekliaus. ESSENS Keto baltyminė mityba – tai redukcijos sistema, leidžianti greitai, efektyviai ir visam laikui sumažinti svorį, užtikrinti raumenų audinio apsaugą ir aprūpinti organizmą visomis reikalingomis medžiagomis. Tuo pačiu yra ir puikaus skonio.
SVORIO MAŽINIMAS
SVEIKA MITYBA
GARDŪS RECEPTAI

Keto dieta - baltyminė mityba yra dažnas veiksmingo riebalinio audinio mažinimo metodas, iš pradžių sukurtas klinikiniam naudojimui, pavadinimas. Kas yra baltyminė mityba, kokie jos pagrindiniai principai ir instrukcijos, skaitykite toliau. Kaip veikia ketozė, ko laikytis ir ko vengti. Kokios galimos kontraindikacijos ir šalutinis poveikis.

 

Istorija

Keto dieta arba baltymų dieta yra bendras veiksmingo riebalinio audinio mažinimo metodo, iš pradžių sukurto klinikiniam naudojimui, pavadinimas.

Jo istorija datuojama XX amžiaus pirmoje pusėje JAV, kur mityba ir nutukimas pirmą kartą pasirodė kaip svarbesnis medicinos reiškinys, susijęs su didėjančiu pokario visuomenės lygiu ir gerovės lygiu. Nors tuo metu nutukimas nebuvo suvokiamas kaip visuomenės ar civilizacinė problema, kaip šiandien, nutukę pacientai sukėlė praktinę problemą. Daugeliu atvejų sunkiai nutukusiems pacientams nebuvo įmanoma atlikti operacijos dėl per didelio riebalų kiekio organizme.
Šie pacientai buvo prikaustyti prie lovos, todėl negalėjo užsiimti fizine veikla, kad sumažintų riebalinį audinį, todėl buvo ieškoma įperkamo būdo, kaip žymiai sumažinti riebalinį audinį keičiant mitybą.

Kitu požiūriu – daktaras Russellas Morse`as Wilderis, tyrinėjęs mitybos ir insulino pokyčių poveikį diabetu sergantiems pacientams. Daktaras Wilderis bene pirmasis pirmą kartą gydymo tikslais panaudojo ketogeninę arba baltyminę dietą.

Tačiau svarstome ir prof. George`as L. Blackburnas (1936 - 2017), kuris išsamiai ir ilgai tyrinėjęs riebalų deginimo procesą žmogaus organizme. Dr. Blackburn  kūno būklę, pavadino ketoze,  kai organizmas  sudegina daugiausia riebalinio audinio atsargų ir išsaugo raumenų masę. Jis aprašė, kaip sukelti ketozę iki minimumo sumažinant angliavandenių ir riebalų suvartojimą iš išorės ir tuo pačiu didinant baltymų suvartojimą. Deginant riebalinį audinį susidaro vadinamieji ketoniniai kūnai. Šie ketoniniai kūnai pakeičia maistinius angliavandenius ir taip tampa pagrindiniu organizmo energijos šaltiniu. Prof. Blackburn tyrimas sudaro mokslinį pagrindą, kuriuo remiasi baltymų dietos koncepcija.

 

Kas yra ketozė

Ketozė yra natūrali būsena, kuri atsiranda organizme, kai sumažėja angliavandenių ir riebalų suvartojimas, o kartu didėja baltymų kiekis. Organizme pradeda formuotis vadinamieji ketoniniai kūnai, kuriuos sukelia riebalinio audinio irimas. Šie ketoniniai kūnai pakeičia pirminius angliavandenius (kurie buvo gliukozės, pagrindinio organizmo energijos šaltinio, pavidalu) kaip energijos šaltinį. Jūsų kūnas pirmiausia pradės deginti sukauptus riebalus, o svoris mažės riebalinio audinio, o ne raumenų masės sąskaita.

Į ketozės būseną organizmas patenka maždaug po 2–3 dienų po tinkamų sąlygų sukėlimo.

Ketozės metu deginami ne tik matomi poodiniai riebalai, bet ir daug pavojingesni vidiniai ar visceraliniai riebalai, kurie apgaubia vidaus organus ir taip trukdo natūraliai jų veiklai.
Ketozė taip pat turi teigiamą poveikį organizmui, nes mažina „blogojo“ MTL cholesterolio kiekį ir padidina „naudingojo“ DTL cholesterolio kiekį.  Ketoze sergančiame organizme mažėja insulino, kaip riebalus skaidančio hormono, gamyba ir tuo pačiu padidėja organizmo jautrumas šiam hormonui, kuris padeda diabeto profilaktikai ar gydymui.

Tyrimai parodė, kad dėl to, kas išdėstyta pirmiau, ketozę lydi ne alkio jausmas ir potraukis cukrui, o, atvirkščiai, geros nuotaikos jausmas ir energijos antplūdis, kai kuriuose šaltiniuose taip pat minimas.

Įrodyta, kad ketozė yra visiškai natūrali ir saugi sveiko organizmo būklė.

 

Nepainiokite ketozės ir ketoacidozės

Paviršutiniškai tirdami ketozę, ypač neprofesionaliuose šaltiniuose, dažnai susidursite su ketozės, kaip pavojingos būklės, keliančios grėsmę organizmui, aprašymu. Tačiau beveik neabejotinai tai yra žodžių ketozė ir ketoacidozė painiava. Ketoacidozė yra organizmo būklė, pasireiškianti žmonėms, kurių hormono insulino gamyba yra nepakankama arba kurių atsparumas insulinui yra padidėjęs (t. y. diabetikams). Šių žmonių ketoninių kūnų lygis viršija ribą, o tai labai pavojinga žmogui.

 

Sumažinti yo-yo efekto riziką

Laikantis įprastų svorio mažinimo dietų, yra didelė rizika, kad kūnas numeta svorio, tačiau didžioji šio netekimo dalis atsiranda raumenų audinio sąskaita. Nutraukus dietą ir grįžus prie įprastos mitybos, organizmas sunkiai susitvarko su nauju energijos antplūdžiu, kurį vėl pradeda kaupti, kyla nemaža vadinamojo yo-yo efekto rizika.

Pagrindinis baltymų dietos privalumas yra tai, kad vėlesnio yo-yo efekto rizika žymiai sumažėja.

 

ESSENS Keto žingsniai

ESSENS Keto pakuotėse gausite viską, ko reikia sėkmingai baltymų dietai. Visuose ESSENS Keto produktuose yra sumažintas cukraus kiekis ir didelis baltymų kiekis. Derinant ESSENS Keto produktus, organizme pradedama ketozė.

Kūnas nustoja deginti angliavandenius ir „persijungia“ į riebalų deginimo režimą. Dėl to, kad net ir normalus organizmo energijos suvartojimas yra nemažas, net ir organizme sukaupti riebalai greitai išnyks ir organizmas gerokai numes svorio.
ESSENS Keto metu organizmas sudegins kitas ilgai saugomas medžiagas, įskaitant toksines, o tai veda prie natūralios organizmo detoksikacijos.
Subalansuota ESSENS Keto produktų sudėtis garantuoja greitą eigą, o optimalus baltymų kiekis užtikrina, kad neteksite riebalų pertekliaus.
Dalis ESSENS Keto produktų sudėties yra subalansuotas vitaminų, mineralų ir mikroelementų santykis, būtinas tinkamam organizmo funkcionavimui.
Jums nereikia skaičiuoti kalorijų ar stebėti maistinių medžiagų santykio, mes tai padarėme už jus. Jokio badavimo ir rūpesčių, ką valgyti toliau.
ESSENS Keto dieta yra padalinta į 3  fazes iš eilės, kurių dėka ne tik numesite riebalų perteklių, bet ir išlaikysite savo standartinį svorį.
Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikytis pagrindinių ESSENS Keto taisyklių.

 

 

Pagrindinės ESSENS Keto taisyklės

SKYSČIŲ VARTOJIMO REŽIMAS
Ne mažiau kaip 2,5-3 litrai vandens arba nesaldinto skysčio per dieną. Kava, juodoji arba žalioji arbata leidžiama ne daugiau kaip 4 puodeliai per dieną. Leidžiama tik juoda kava be pieno ir cukraus. Pakankamas skysčių suvartojimas užtikrina visų nepageidaujamų medžiagų, kurios atsiranda mažinant svorį, pašalinimą iš organizmo.
Patarimas: jei esate vienas iš tų, kuriems sunku stebėti suvartojamų skysčių kiekį, ryte pasiruoškite 2 x 1,5 litro vandens butelius ir dienos pabaigoje abu buteliai turi būti tušti.

VALGYKITE DARŽOVES
Per dieną suvartoti ne mažiau kaip 300 - 500 g pasirinktų „leistinų“ daržovių, daugiausiai 1000 g. Leidžiamos daržovės skiriasi kiekvienai ESSENS Keto fazei. Išsamų leidžiamų daržovių sąrašą rasite toliau skyriuose, kuriuose išsamiai aprašomas kiekvienas etapas. Daržoves galima vartoti kaip garnyrą prie baltyminių patiekalų arba tarp valgymų.
Pastaba: Patiekalai, pagaminti iš leistinų daržovių, vartojami PAPILDOMAI ESSENS Keto porcijoms, o ne VIETOJ JŲ!

MAITINKITĖS REGULIARIAI
Intervalas tarp baltymų valgymo turėtų būti maždaug 3 valandos. Pirmas dienos valgis per pusvalandį po pabudimo, o paskutinis ne daugiau kaip 2–3 valandas prieš miegą.
Pavyzdys: Keliatės 7.00 val. – pirmasis valgis (pusryčiai) turi būti 7.30 val., kitas valgis (užkandis) – 10.30 val., pietūs 13.30 val., o užkandis – 16:30, po to vakarienė 19:30.

 

 

Ko vengti ESSENS Keto metu

Atminkite, kad keto dieta yra labai jautri angliavandeniams ir jų reikėtų vengti bet kokia forma. Pavyzdžiui, viename duonos gabalėlyje gali būti 15 - 20 g angliavandenių, kurie kelioms dienoms sustabdytų keto dietą, o tai būtų gaila. Tada prireiktų 2–3 prarastų dienų, kad būtų galima pradėti iš naujo.

Nepamirškite, kad „sveiki“ angliavandeniai ir krakmolas yra draudžiami dietos metu. Iš viso nevartokite saldžių gėrimų ar sulčių. Venkite saldumynų, traškučių ar sūrių skanėstų. Draudžiama vartoti medų, vaisius ir pieno produktus.

Dietos metu nevartokite net riboto alkoholio kiekio. Kai kurios daržovės taip pat yra uždraustos tam tikrais mažinimo etapais. Garnyrai, įskaitant ryžius ir bulves, taip pat draudžiami.

Tačiau nesijaudinkite, visi apribojimai galioja tik svorio mažinimo laikotarpiu, pasibaigus dietai pagal įprastą racionalią mitybą, prie daugumos jų grįšite, tik saikingu kiekiu.

 

Fizinis aktyvumas ESSENS Keto metu

Baltymų dieta tinka riboto fizinio aktyvumo žmonėms ir nesportuojantiems.

Sportinis aktyvumas pirmųjų dviejų dietos etapų metu nėra būtinas. Jis palaipsniui įvedamas tik paskutiniame trečiame keto dietos etape ir tęsiasi įprastame gyvenime po svorio sumažinimo.

Todėl pirmose dviejose ESSENS Keto fazėse neplanuokite jokios naujos sportinės veiklos. Tačiau jei prieš dietą buvote įpratę prie fizinio aktyvumo, galite jį išlaikyti, tačiau tikėtis, kad dėl riboto energijos suvartojimo jūsų darbingumas sumažės apie 40%. Taigi planuokite fizinę veiklą atsižvelgdami į šį apribojimą. Našumas sugrįš, kai tik pasibaigus šiai dietai pereisite prie įprastos racionalios mitybos.

 

Ar ketozė yra saugi?

Taip, sveikam organizmui trumpalaikė ketozė, kurią sukelia sumažinimas maždaug 12 savaičių laikotarpiui, yra visiškai saugi. Priešingai, riebalų dalies mažinimas organizme atneša naudos sveikatai.

Reikėtų nepamiršti, kad nutukimas ir antsvoris yra daugelio ligų (2 tipo diabeto, širdies ir kraujagyslių, sąnarių ligų, kai kurių vėžio formų) rizikos veiksnys.

Ilgalaikis nutukimas yra daug didesnė našta jūsų organizmui nei trumpalaikė mitybinė ketozė. Atvirkščiai, ilgainiui svorio metimas organizmui bus naudingas. Ketozė – tai natūrali organizmo būsena ir sveikos kepenys bei inkstai, kaip pagrindiniai „valymosi“ organai, padedantys pašalinti iš organizmo kenksmingas medžiagas, su jomis susidoroti.

Svorio mažinimas baltymine dieta yra saugus sveikam organizmui, tačiau yra tam tikrų organizmo ligų ir būklių, kai ją vartoti draudžiama.

 Tai visų pirma:

 • Visos inkstų sistemos ligos
 • Visos kepenų ligos
 • Tulžies pūslės, žarnyno ir virškinimo sistemos ligos
 • Diabetas
 • Krono liga, opinis kolitas
 • Širdies ir kraujotakos sistemos ligos - miokardo infarktas, širdies ritmo sutrikimai, krūtinės angina
 • Insultas
 • Vėžys
 • Podagra
 • Skydliaukės disfunkcija
 • Valgymo sutrikimai – bulimija arba anoreksija
 • Alergija bet kuriam produkto komponentui
 • Nėštumas ir žindymo laikotarpis
 • Amžius iki 18 metų

Jei gerai žinote savo sveikatą ir nesergate nė viena iš minėtų ligų, jums tinka baltyminė dieta.

Jei nesate tikri, pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami laikytis baltymų dietos.

Nors ketozė yra visiškai fiziologinė organizmo būsena, jos metu gali pasireikšti įvairaus laipsnio, kai kurie šalutiniai poveikiai ir jiems reikia pasiruošti.

 

Nepageidaujamas ir specifinis baltyminės dietos poveikis

Dažnesnis šlapinimasis
Kai organizmas atsikrato medžiagų, susidarančių deginant riebalinį audinį ir dėl dehidratacijos, padidėja šlapinimosi poreikis. Tai visiškai normalu, ypač pirmoje svorio mažinimo režimo pusėje. Todėl per dieną viso mažinimo metu būtina išgerti pakankamą kiekį vandens ir nesaldžių skysčių po 2,5–3 litrus.

Nuovargis, galvos skausmas ir alkis
Jie ypač atsiranda redukcijos pradžioje. Organizmas iki šiol buvo įpratęs valgyti daug daugiau angliavandenių. Į cukraus kiekio kraujyje sumažėjimą organizmas iš pradžių gali reaguoti, jaustis alkanu, potraukiu saldumynams, galvos skausmu ir nuovargiu. Šie pojūčiai paprastai išnyksta, kai išsivysto ketozė (2-3 dienos). Jei atsiranda šių simptomų, leiskite kūnui daugiau pailsėti. Esant galvos skausmams, galite kreiptis į įprastą analgetiką.

Vidurių užkietėjimas ir viduriavimas
Vidurių užkietėjimas paprastai yra susijęs su tuo, kad organizmas nėra įpratęs gauti rekomenduojamo skaidulų kiekio. Atidžiai stebėkite rekomenduojamą skysčių kiekį (2,5 - 3 litrai per dieną), organizmas pamažu pripras gauti skaidulų ir vidurių užkietėjimas praeis. Nepainiokite vidurių užkietėjimo su išmatų kiekio sumažėjimu. Žinokite, kad organizmas suvartoja mažiau maisto ir sumažėja „didžiųjų poreikių“ dažnis.
Radikaliai pakeitus mitybą gali atsirasti ir priešinga problema – viduriavimas. Tai kartais atsiranda kaip nemaloni dalis mažinant angliavandenių kiekį maiste. Kai organizmas pripranta prie naujo režimo, viduriavimas išnyksta. Jei viduriuojate, į savo racioną įtraukite papildomus 1-2 šaukštus kokybiško alyvuogių aliejaus per dieną. Tačiau viduriavimas neturėtų trukti ilgiau nei 2–3 dienas. Jei tai užtrunka ilgai, kreipkitės į specialistą arba savo gydytoją.

Metalo skonis arba burnos džiūvimas
Nors šis poveikis nemalonus, dažniausiai tai rodo tinkamai funkcionuojančią ketozę. Iš dalies tai gali būti dėl kūno dehidratacijos ir iš dalies dėl ketoninių kūnų, turinčių specifinį kvapą, gamybos.
Becukrė kramtomoji guma ar šviežios mėtų šakelė burnoje gali lengvai susidoroti su šia problema.

Liga ar silpnumas
Iki pat dietos pradžios jūsų organizmas buvo pripratęs, kad jo energijos poreikius tenkina angliavandeniai, greitai gaunamos gliukozės pavidalu. Ketoniniai kūnai, pakeičiantys angliavandenius esant ketozei, nėra taip lengvai prieinami, arba organizmas turi šiek tiek padirbėti, kad juos panaudotų. Kūnas iš pradžių tam priešinasi ir „šaukiasi“ angliavandenių, kurie būtų lengvai prieinami. Tai gali pasireikšti kaip negalavimas arba lengvas silpnumas ar alkis. Išsivysčius ketozei ir atsiradus ketoninių kūnų, šie simptomai išnyksta. Jei iš pradžių pasirodo, nepamirškite suvartoti leistinų daržovių, ne mažiau kaip 500 g. Toks daržovių kiekis veikia ir kaip skrandžio „užpildymas“ ir užpildžius skrandį „išjungs“ vieną iš alkio jausmą sukeliančių receptorių. Tuo pačiu visada laikykitės gėrimo režimo (2,5–3 litrai vandens per dieną).

Menstruacinio ciklo pokyčiai
Spartus hormoniškai aktyvaus riebalinio audinio praradimas išimtinai gali sukelti laikinus menstruacinio ciklo pokyčius jautrioms moterims. Koregavimas paprastai įvyksta vėliausiai per kitus du ciklus. Jei po 3 mėnesių ciklas nereguliarus, kreipkitės į ginekologą.

Dažniausios ESSENS Keto klaidos
ESSENS Keto sėkmė priklauso nuo griežto režimo laikymosi, todėl jis yra labai paprastas, bet ir šiek tiek klaidinantis. Kai kurie, iš pirmo žvilgsnio, smulkūs pažeidimai gali rimtai sutrikdyti sėkmingą dietos eigą. Kad taip nenutiktų, prisiminkime keletą pasikartojančių klaidų.

 

Nesilaikoma reguliaraus baltymų ir kitų medžiagų suvartojimo!

Kartais dietos metu jaučiame, kad esame pakankamai sotūs (nesame alkani) ir mums tereikia 3 ar 4 porcijų ESSENS Keto produktų. Tai pagrindinė klaida, kurios turite vengti. Jei per 5 valgymus per dieną reguliariai nepamaitinsime organizmo baltymais, organizmas jų gaus kitur, pateks į kūno raumeninį audinį ir taip pat prarasite raumenų masę. Kaip tik tam užkertame kelią reguliariai vartodami ESSENS Keto produktus, niekada jų neišskirdami.

Skysčių vartojimo režimo nesilaikymas!
Atliekų pašalinimas iš organizmo yra ilgalaikio svorio mažinimo pagrindas, būtinas skysčių vartojimo režimas. Jei sunku apskaičiuoti kiekį, pasiruoškite jį iš anksto. Jei ESSENS Keto metu skauda galvą, tai dažnai būna dėl skysčių trūkumo.

Į gėrimus, arbatą ir kavą cukraus ar medaus dėjimas!
Mažiausias angliavandenių kiekis, viršijantis ESSENS Keto produktuose esančią ribą, griauna mitybą. Vaisiuose taip pat yra daug cukraus, todėl jis draudžiamas baltyminėje dietoje. Nors vienkartinis angliavandenių suvartojimas nepablogins dietos visam laikui, ketozės atsinaujinimas vėl užtruks 2–3 dienas.

Net krakmolas yra angliavandeniai (tiksliau, polisacharidai)!
Mintis, kad vienas kruasanas negali pakenkti, yra visiškai klaidinga. Priešingai, pyragaičiai (net viso grūdo) gali patikimai sustabdyti ketozę. Būk atsargus.

Alkoholio vartojimas net ir protingais kiekiais kenkia mitybai!
Alkoholis turi paslėptų kalorijų ir cukraus. Kas yra sveika ir normalu kasdieniame gyvenime be svorio mažinimo (pavyzdžiui, 2 dcl sauso raudonojo vyno per dieną), baltymų dietai nepriklauso. Visų pirma venkite reguliariai vartoti nedidelius vyno ar alaus kiekius, tai ilgainiui žymiai sulėtina dietą. Šis apribojimas nėra nuolatinis ir galioja tik dietos metu, pasibaigus jai galėsite toliau lepintis mėgstama taurele.

Mažas daržovių vartojimas!
Nepamirškite, kad daržovės, be ESSENS Keto produktų, turi keletą funkcijų. Viena vertus, jos užpildo skrandį, vis dar pripratusį prie didesnio maisto kiekio, todėl prisideda prie sotumo jausmo ir alkio jausmo nebuvimo. Be to, jos užtikrina tinkamą žarnyno veiklą, kad pasibaigus dietai jis būtų pasirengęs apdoroti įprastą maistą. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tai praturtina jūsų mitybą. Suteikite daržovėms galimybę ir palepinkite save bent 300–500 g leistinų daržovių per dieną.

Grįžimas prie blogų mitybos įpročių po dietos!
Puikus dalykas laikytis baltymų dietos ir numesti svorio. Atminkite, kad antsvoris turi savo priežastis. Dažnai nereguliariai vartojant maistą ar nesubalansuotą jų sudėtį (per daug angliavandenių ir riebalų, tik 2 valgymai per dieną, per daug saldžių gėrimų ir pan.).

 

Po dietos

Atsikratyti papildomų kilogramų bus pirmasis ir esminis žingsnis siekiant visiško mitybos įpročių pasikeitimo. Svorio sumažinimo metu jūsų kūnas turėtų priprasti prie įprastos mitybos ir pakankamo skysčių vartojimo. Pasibaigus dietai, susiplanuokite įprastą sportinę veiklą, kuri jus lydės dar ilgai. Per 3 mažinimo fazes susipažinkite su pagrindiniais racionalios mitybos principais, kurie padės išlaikyti pasiektus rezultatus ilgainiui. Prisiminkite pagrindinius principus ir žinokite, kad numetę papildomų kilogramų jausitės daug geriau.

 

Dabar jūs sužinojote, kas yra baltymų dieta, kokie yra pagrindiniai jos principai ir taisyklės. Jūs žinote, kaip veikia ketozė, ko reikia laikytis ir ko vengti.
Dabar pažiūrėkite į dietos nuorodą, kurioje sužinosite daugiau apie atskiras ESSENS Keto fazes.
Daugiau
Susiję produktai
Spausdintos medžiagos
Katalogas KETO - lietuvių k.
Katalogas KETO - lietuvių k.

1.80 €

Yra sandėlyje
KETOFERM - maisto papildas

26.70 €

Yra sandėlyje
KETO OMEGA 3-6 - maisto papildas

24.80 €

Yra sandėlyje
ESSENS KETO
Plaktuvas
Plaktuvas

4.90 €

Yra sandėlyje
BALTYMINĖS DIETOS INFORMACIJA
KOKTEILIS - ŠOKOLADAS su saldikliais

43.50 €

Yra sandėlyje
KOKTEILIS - RIEŠUTAI su saldikliais

43.50 €

Yra sandėlyje
KOKTEILIS - VANILĖ + VYŠNIA su saldikliais

43.50 €

Yra sandėlyje
ŠONINĖS SKONIO KOŠĖ

57.80 €

Yra sandėlyje
VANILĖS SKONIO KOŠĖ

57.80 €

Yra sandėlyje
ŠONINĖS SKONIO OMLETAS

49.90 €

Yra sandėlyje
GRYBŲ SKONIO OMLETAS

49.90 €

Yra sandėlyje

ESSENS Keto baltymų dieta susideda iš 3 vienodo ilgio fazių (kiekviena fazė trunka 4 savaites). Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia dieta, pirmiausia apsilankykite „Apie ESSENS Keto“ skiltyje.

Visi etapai yra pagrįsti baltyminių patiekalų deriniu iš ESSENS Keto meniu kartu su pasirinktų leistinų daržovių ir sveikųjų riebalų vartojimu (ribotais kiekiais).

Visoms 3 fazėms yra keletas bendrų taisyklių, kurios galioja visai dietai.

Reguliarumas
Daržovių suvartojimas
Skysčių suvartojimo rėžimas
Reguliarumas dietoje
Visi ESSENS Keto pakuotės patiekalai sukurti su padidintu baltymų kiekiu, sumažintu cukraus kiekiu ir optimaliu riebalų kiekiu, tuo pačiu aprūpinant organizmą reikalingais vitaminais, mineralais ir mikroelementais, reikalingais dietos funkcionavimui. Galite laisvai derinti atskirus patiekalus.
Daržovių suvartojimas
Neskaitant 5 dienos valgių, galite pasilepinti papildomais 500 - 1000 g leidžiamų (skirtingų atskirose fazėse) daržovių. Leidžiamos daržovių rūšys skirtingose fazėse skiriasi. Daržoves galite vartoti įvairiomis formomis kaip priedą prie atskirų patiekalų (pavyzdžiui, kaip garnyrą) arba atskirai tarp valgymų, kai tik panorėsite. Leidžiamos daržovės nepakeičia atskirų ESSENS Keto patiekalų, bet sudaro svarbią jų dalį.
Skysčių suvartojimo rėžimas
Kad dieta tinkamai funkcionuotų, būtina laikytis 2,5 - 3 litrų nesaldžių skysčių per dieną suvartojimo režimo. Ypač tinka grynas vanduo, mineralinis vanduo be kvapiųjų medžiagų, žalioji ir žolelių arbata. Taip pat galite pasilepinti vaisių arbata (bet ne iš šviežių vaisių ar koncentrato). Kavos mėgėjai ir juodosios arbatos mėgėjai gali visiškai mėgaustis, tačiau stenkitės iš viso išgerti apie 4 puodelius per dieną (t. y. iš viso apie 800 ml kavos ar arbatos). Nesaldinkite gėrimų cukrumi ar medumi.
Maisto papildai
ESSENS Keto galvoja apie tinkamą jūsų organizmo veiklą ne tik redukcijos metu, bet ir po jos. Nepamirškite kartą per dieną naudoti Ketoferm ir Ahiflower omega papildų, kurie yra ESSENS Keto pakuotės dalis. Tai garantuos optimalią organizmo būklę ir tinkamą virškinimo sistemos veiklą.
Ko derėtų vengti
Baltymų dieta gali būti ir neveiksminga. Pavyzdžiui, vienas klasikinis raguolis ar viena alus skardinė gali nutraukti ketozę, nes šie maisto produktai yra kupini angliavandenių. Tada ketozės pradžia trunka dar 2-3 dienas. Baltymų dietos metu reikėtų vengti visų maisto produktų, kuriuose yra daug angliavandenių ar riebalų. Tai daugiausia saldainiai, konditerijos gaminiai, traškučiai ir pikantiški užkandžiai, pyragaičiai, šalti užkandžiai, delikatesai, stiprieji gėrimai, saldinti limonadai, sultys ir kt. Tačiau kai kuriais baltyminės dietos etapais neleidžiami ir tam tikri pieno produktai, vaisiai, tam tikros daržovės, ryžiai ir, pavyzdžiui, bulvės. Baltymų dietai nepriimtinų maisto produktų sąrašas būtų daug platesnis nei tų, kurie yra priimtini. Todėl mes išvardijame leistinus maisto produktus kiekvienam atskiram etapui.
Fizinis aktyvumas
Baltymų dieta yra tinkama redukcijos dieta net ir ribotą fizinį aktyvumą turintiems ar nesportuojantiems žmonėms. Jei norima sportuoti, pirmoje fazėje galima tęsti veiklą, prie kurios organizmas yra pripratęs, tačiau nerekomenduojama diegti naujų sportinių veiklų. Tęsdami sportinę veiklą atsižvelkite į tai, kad sportiniai rezultatai dietos metu pasieks apie 50 - 60% įprastų rezultatų, prie kurių esate įpratę. Dietos pabaigoje darbingumas normalizuojasi.
ESSENS Keto etapai
1.
1 ETAPAS - REDUKCIJA

Viską, ko reikia šiai fazei, gausite pagrindinėje ESSENS Keto pakuotėje. Tai pati efektyviausia ir griežčiausia redukcijos fazė, kurios metu prarandamas didžiausias riebalinio audinio kiekis. Jos tikslas – pradėti procesą organizme, vadinamą ketoze, kurio metu organizmas pradeda semtis energiją iš sukaupto riebalinio audinio. Tinkamai suderinta ketozė nėra lydima alkio jausmo ar energijos trūkumo. Norint ją sukelti organizme, reikia maždaug 2–3 dienų.

1 Etapas trunka 4 savaites.
Šiame etape sumažinsite 60–70% viso planuojamo netekti svorio.

ESSENS Keto 1 Fazės metu valgysite tik 5 kartus per dieną baltyminius patiekalus iš ESSENS Keto meniu su leistinu daržovių kiekiu ir pakankamu skysčių kiekiu.
Būtina atkreipti dėmesį į 2,5 - 3 litrų nesaldžių skysčių per dieną suvartojimą.

Baltyminiai patiekalai
Pirmajame etape 5 kartus per dieną derinsime tik maistą iš ESSENS Keto pakuotės ir 1 Fazės metu leistinas daržoves.
Pirmuoju valgiu galite pasilepinti praėjus maždaug 1/2 valandos po pabudimo, o kitu – kas 3 valandas. Visi patiekalai yra keičiami ir galite juos derinti pagal savo skonį.

Daržovės
Per dieną, be išvardintų patiekalų, galite pasilepinti pakankamu kiekiu leistinų daržovių. Šis kiekis turėtų būti nuo 500 iki 1000 g. Leidžiamo daržovių kiekio tolerancija yra nemaža ir priklauso nuo jūsų skonio. Dietos pradžioje rekomenduojame naudoti standartines virtuvines svarstykles daržovėms pasverti, kad susidarytumėte apžvalgą apie jų suvartojimą.
Atminkite, kad daržoves valgote kartu su patiekalais iš ESSENS Keto meniu, o ne vietoj jų.
Įtraukite daržovių kaip garnyrą arba tarp valgymų.

Leidžiamos daržovės 1 Fazės metu
Artišokai, brokoliai, salierai (šaknys ir stiebeliai), cukinijos, cikorija, visų rūšių grybai (švieži ir šaldyti), žiediniai kopūstai, kopūstai, ridikai, agurkai, špinatai, pupelės, kopūstai (lapiniai ir rauginti be pridėtinio cukraus), pankoliai, šparagai , baklažanai, kukurūzai, rėžiukai, visų rūšių salotos, visos žolelės.

Būdai, kaip paruošti leistinas daržoves
Be žalių daržovių vartojimobūdo, taip pat galite naudoti terminį apdorojimą, kuris išsaugo mineralus ir vitaminus.

Ypač rekomenduojami šie būdai:

 • Virimas garuose
 • Troškinimas
 • Kepimas orkaitėje (sausas, nepridedant riebalų)
 • Kepimas ant grotelių
 • Kepimas ant keptuvės
 • Blanširavimas (trumpas / greitas virimas karštame vandenyje, po to aušinimas lediniame vandenyje)

Prieskoniai/Pagardai
Norėdami pagerinti paruoštų daržovių skonį ir aromatą, galite ribotai naudoti toliau nurodytus prieskonius. Galite paįvairinti savo ESSENS Keto patiekalus ir daržoves arba mėgautis jais kaip atskiru skanėstu:

 • Pagal jūsų skonį: druska, pipirai, šviežios žolelės, prieskoniai, sojos padažas
 • Maks. 1 arbatinis šaukštelis vienai porcijai: citrinos sultys, balzamiko actas, vyno actas, garstyčios, džiovintas svogūnas, džiovintas česnakas, šviežias imbieras
 • Maks. 2 šaukštai kokybiško aliejaus per dieną (pvz., kepti ant grotelių ar daržovėms): alyvuogių, rapsų, linų sėmenų, kokosų, moliūgų, saulėgrąžų
 • Maks. 2 valgomieji šaukštai per dieną ( patiekalui ir daržovėms paįvairinti arba kaip atskiras skanėstas): migdolai, kokoso drožlės, lazdyno riešutai, braziliški riešutai, moliūgų sėklos, linų sėmenys

Leidžiamų daržovių, prieskonių ir daugybės modifikacijų pasiūla plati net ir griežčiausioje 1 Fazėje. Nebijokite eksperimentuoti gaminant pagal aukščiau išvardintus principus.

Patarimai
Iš leistinų daržovių rūšių (ypač žiedinių kopūstų, brokolių, cukinijų, salierų) galima paruošti puikią sriubą verdant, maišant ir vėliau pagardinus pagal aukščiau pateiktas taisykles, kuri pravers tarp atskirų baltyminių patiekalų. Šilta sriuba puikiai patenkins Jūsų skonį, be to, ją galima paruošti ir didesniais kiekiais bei laikyti šaldytuve.

Pavyzdys: Vakarienei ruošite mūsų ESSENS grybų omletą, kodėl gi nepridėjus 250 g špinatų, pagardintų džiovintu česnaku. Gimsta skani vakarienė. Kodėl neturėti smulkintų agurkų salotų su pipirais, druska, trupučiu acto ar citrinos sulčių šaldytuve ir jomis pasilepinti tarp valgymų. Dietos pradžioje, kai jaučiatės suirzęs, tai greitas sprendimas.

 

Daugiau
2.
2 ETAPAS - STABILIZACIJA

Šis etapas yra būtinas norint išvengti vadinamojo yo-yo efekto, kurį sukelia dieta. Viską, ko reikia 2-ajai dietos fazei, rasite ESSENS Keto pakuotėje. Tęsiasi reikšmingas riebalinio audinio sumažėjimas. Tikslas yra stabilizuoti organizmą valgant įprastą, daug baltymų turintį maistą kartu su ESSENS Keto maistu.

2 Fazė vėl tęsiasi 4 savaites, t. y. tiek pat laiko, kiek ir pirmoji Fazė.
Šiame etape sumažinsite 20-30% viso planuojamo netekti svorio.

Tačiau skirtingai nuo 1 Fazės, 2 ESSENS Keto patiekalai bus pakeisti įprastais, daug baltymų turinčiais valgiais. Kiti 3 dienų valgymai lieka ESSENS Keto. Todėl vistiek lieka 5 valgymai. Būtina atkreipti dėmesį į 2,5 - 3 litrų nesaldžių skysčių suvartojimą per dieną.

Meniu turėtų atrodyti taip:
8:00 ESSENS Keto košė, 11:00 ESSENS Keto kokteilis, 14:00 standartinis, daug baltymų turintis maistas, 17:00 ESSENS Keto kokteilis, 20:00 standartinis, baltyminis maistas

Bet galite pritaikyti meniu ir pakeisti bet kokį kasdienį patiekalą, tačiau jei galimybės leidžia, pakeiskite pietus ir vakarienę.

Įprastas/standartinis, daug baltymų turintis maistas 2 Fazės metu

Taigi, ką turime omenyje sakydami įprastą, daug baltymų turintį maistą? Tai patiekalai, sudaryti iš įprastų maisto produktų, tačiau išlaikantys padidėjusio baltymų kiekio, sumažinto cukraus kiekio ir subalansuoto riebalų kiekio savybes.

ESSENS Keto 2 Fazės metu 2 dienos valgymus pakeisime vienu iš šių patiekalų nurodytu kiekiu (neapdorotas):

 • 100 g bet kokios jautienos
 • 150 g vištienos arba kalakutienos (be odos)
 • 150 g baltojo tofu
 • 100 g bet kokios šviežios žuvies
 • 100 g triušienos arba žvėrienos
 • 100 g paukštienos kepenėlių
 • 100 g tuno savose sultyse
 • 3 vištų kiaušinių
 • 100 g seitano arba tempe
 • 200 g varškės
 • 150 g jūros gėrybių
 • 100 g mocarelos
 • 150 g Balkanų sūrio
 • 100 g lieso kumpio be kaulo
 • 150 g riebios varškės

Įprastus, daug baltymų turinčius patiekalus ruošiame tinkamu būdu, kad išlaikytume maistines vertes. Pvz.:Virimas

 • Garinimas
 • Sausas kepimas orkaitėje
 • Troškinimas
 • Kepimas ant grotelių (vienai porcijai galime naudoti papildomą 1 arbatinį šaukštelį kokybiško aliejaus)
 • Kepimas ant keptuvės (vienai porcijai galime naudoti papildomai 1 arbatinį šaukštelį kokybiško aliejaus)

Su šiais patiekalais ir toliau vartojame 500 - 1000 g leistinų,  žalių arba termiškai apdorotų, daržovių.

 2 Fazės metu leidžiamos daržovės
 2 Fazės metu  leidžiamų daržovių asortimentas, palyginti su 1 Etapu, išplėstas kitomis daržovėmis (paryškintu šriftu):
Artišokai, brokoliai, salierai (šaknys ir stiebai), cukinijos, cikorija, visų rūšių grybai (švieži ir šaldyti), žiediniai kopūstai, kopūstai, ridikai, agurkai, špinatai, pupelės, kopūstai (lapiniai ir rauginti be pridėtinio cukraus), pankoliai, šparagai , baklažanai, patisonai, kukurūzų dribsniai, porai, rėžiukai, visų rūšių žalios salotos, visos žolelės, baltasis arba raudonasis svogūnas (1 vnt / per dieną), moliūgas (100 g / dieną), pomidoras (maks. 2 vnt / per dieną) , kaliaropės (1 vnt per dieną), raudonieji ir žalieji pipirai (maks. 1 vidutinio dydžio per dieną), lęšiai (3 šaukštai per dieną), sojų daigai (2 šaukštai per dieną)

Leidžiamas daržoves 2 Fazei naudojame kaip garnyrą prie įprastų, daug baltymų turinčių valgių, taip pat tarp valgymų, kaip esame įpratę nuo 1 Fazės.
Daržoves vėl vartojame žalias arba termiškai apdorotas, kaip 1 Fazėje.

Prieskoniai/Pagardai

Norėdami sustiprinti paruoštų daržovių skonį ir aromatą, ribotai galime naudoti tuos pačius prieskonius ir pagardus, tokiu pat kiekiu, kaip nurodyta 1 Etape.

Antroji stabilizavimo Fazė 2 praturtins jūsų mitybą įprastais valgiais, todėl bus daug įdomesnis skonis, tačiau taip pat sunkiau planuoti įprastus baltymų turinčius patiekalus. Todėl visada pasirūpinkite, kad iš anksto būtų paruošti ingredientai kitos dienos patiekalams. Tai labai svarbu tinkamam 2 Fazės veikimui. Nepamirškite suplanuoti meniu bent dieną iš anksto.

 

Daugiau
3.
3 ETAPAS - PEREINAMASIS LAIKOTARPIS

Tai paskutinė ESSENS Keto fazė, skirta paruošti organizmą grįžti prie įprastos racionalios mitybos. Tai iš tikrųjų yra pratęstas 2 etapas.

3 Fazės trukmė vėl yra 4 savaitės.
Po šios ESSENS Keto paskutinės fazės jūsų kūnas bus keliais kilogramais riebalų lengvesnis ir pasiruošęs grįžti prie įprastos racionalios mitybos.

2 Fazėje jūs pakeitėte 2 patiekalus iš ESSENS Keto meniu įprastu, daug baltymų turinčiu maistu. 3 Fazėje jūs pakeisite vieną iš patiekalų tokiu pat būdu.
Todėl jūsų dietą 3 Fazėje sudarys 2 porcijos iš ESSENS Keto meniu ir 3 įprasti, daug baltymų turintys patiekalai.
Kaip ir 2 Fazėje, nuo jūsų priklauso, kokį maistą pakeisite, bet jei įmanoma, pabandykite pakeisti pusryčius, pietus ir vakarienę.

Net ir 3 Fazėje galioja tos pačios pagrindinės taisyklės kaip ir ankstesnėse fazėse, t.y. valgymas 5 kartus per dieną, leistinų daržovių suvartojimas 500 - 1000 g ir pakankamas nesaldžių skysčių kiekis 2,5 - 3 litrai per dieną.

Leidžiamos daržovės 3 Etape
3 etape leidžiamų daržovių rūšys vėl plečiamos (paryškintu šriftu):
Artišokai, brokoliai, salierai (šaknysi ir stiebai), cukinijos, cikorija, visų rūšių grybai (švieži ir šaldyti), žiediniai kopūstai, kopūstai, ridikai, agurkai, špinatai, pupelės, kopūstai (lapiniai ir rauginti be pridėtinio cukraus), pankoliai, šparagai , baklažanai, patisonai, kukurūzų dribsniai, porai, rėžiukai, visų rūšių žalios salotos, visos žolelės, baltasis arba raudonasis svogūnas (1 vnt / per dieną), moliūgas (100 g / per dieną), pomidoras (maks. 2 vnt / per dieną), kaliaropės ( 1 vnt per dieną), raudonieji ir žaliieji pipirai (maks. 1 vidutinis per dieną),avokadas (1/2 vnt per dieną), lęšiai (3 šaukštai per dieną), sojų daigai (2 šaukštai per dieną), burokėliai (1 nedidelis per dieną), morkos (1 vidutinė per dieną), kukurūzai (4 šaukštai per dieną), žirniai (4 šaukštai per dieną), petražolių šaknis (1 vidutinė per dieną)

Įprasti daug baltymų turintys maisto produktai 3 Fazei
Įprastų patiekalų sąrašas ir paruošimas išlieka tokie patys kaip ir 2 Etape.

Prieskoniai/Pagardai
Norėdami sustiprinti paruoštų daržovių skonį ir aromatą, ribotai galime naudoti tuos pačius prieskonius ir pagardus tokiu pat kiekiu, kaip nurodyta 1 Etape.

Daugiau
Prieš pradėdami laikytis dietos, būtinai atidžiai perskaitykite skiltį ''Apie ESSENS Keto'', kad išvengtumėte nereikalingų klaidų ir užtikrintumėte optimalius svorio mažinimo rezultatus.
Susiję produktai
Spausdintos medžiagos
Katalogas KETO - lietuvių k.
Katalogas KETO - lietuvių k.

1.80 €

Yra sandėlyje
KETOFERM - maisto papildas

26.70 €

Yra sandėlyje
KETO OMEGA 3-6 - maisto papildas

24.80 €

Yra sandėlyje
ESSENS KETO
Plaktuvas
Plaktuvas

4.90 €

Yra sandėlyje
BALTYMINĖS DIETOS INFORMACIJA
KOKTEILIS - ŠOKOLADAS su saldikliais

43.50 €

Yra sandėlyje
KOKTEILIS - RIEŠUTAI su saldikliais

43.50 €

Yra sandėlyje
KOKTEILIS - VANILĖ + VYŠNIA su saldikliais

43.50 €

Yra sandėlyje
ŠONINĖS SKONIO KOŠĖ

57.80 €

Yra sandėlyje
VANILĖS SKONIO KOŠĖ

57.80 €

Yra sandėlyje
ŠONINĖS SKONIO OMLETAS

49.90 €

Yra sandėlyje
GRYBŲ SKONIO OMLETAS

49.90 €

Yra sandėlyje

Pirmajame svorio mažinimo su ESSENS Keto etape mes 5 kartus per dieną vartojame baltyminius patiekalus iš ESSENS Keto pakuotės + 1 fazėje leistinas daržoves.

2 etape galite pasilepinti baltyminiais patiekalais 3 kartus per dieną iš ESSENS Keto pakuotės + du kartus per dieną įprastu, daug baltymų turinčiu maistu. Ir vėl, leistinomis daržovėmis 2 fazėje.

Trečiajame ESSENS Keto etape valgysite du kartus per dieną baltyminius patiekalus iš ESSENS Keto pakuotės + 3 kartus per dieną įprastą, daug baltymų turintį maistą kartu su leistinomis daržovėmis iš 3 fazės.

Receptų įdėjos ESSENS Keto 2 ir 3 etapams
Būkite kūrybingi. Eksperimentuokite ir kombinuokite atskirus ingredientus.
Iliustracinis paveikslėlis
Ant grotelių kepta kalakutienos krūtinėlė su cukinijomis ir grybais
Ingredientai:
 • Bazilikas (nebūtina)
 • Česnakai (1 skiltelė)
 • Kalakutienos krūtinėlė (100 g)
 • Grybai (100 g)
 • Cukinijos (100 g)
 • Alyvuogių aliejus (2 šaukštai)
 • Citrinų sultys (1 valgomasis šaukštas)
 • Druska ir pipirai
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Jautienos mėsainis su žiedinių kopūstų tyre
Ingredientai:
 • Malta jautiena (100 g),
 • Žiediniai kopūstai (150 g),
 • Česnakai (1 skiltelė),
 • Kiaušiniai (1 vnt.),
 • Alyvuogių aliejus (1 valgomasis šaukštas),
 • Laiškiniai česnakai (1 valgomasis šaukštas),
 • Kalendra (1 arbatinis šaukštelis),
 • Svogūnai (2 šaukštai),
 • Pipirai ir druska.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Įdaryti portobello grybai su kalakutiena (arba jautiena) ir Balkanų sūriu
Ingredientai:
 • Portobello grybai (2 vnt.),
 • Malta jautiena arba kalakutiena (100 g),
 • Balkanų sūris (50 g),
 • Pomidoras (1 vnt.),
 • Česnakas (1 skiltelė),
 • Raudonasis svogūnas,
 • Aliejus (1 valgomasis šaukštas),
 • Čiobreliai (pagal skonį) ,
 • Pipirai ir druska.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Kepti brokoliai su kiaušiniais ir sūriu
Ingredientai:
 • Brokoliai (200 g),
 • Kiaušiniai (2 vnt.),
 • Balkanų sūris / fetos sūris (50 g),
 • Alyvuogių aliejus (1 arbatinis šaukštelis),
 • Pipirai ir druska.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Kepta lašiša su šparagais ir baziliku
Ingredientai:
 • Lašiša (100 g),
 • Žalieji šparagai (150 g),
 • Alyvuogių aliejus (2 šaukštai),
 • Raudonėlis ir bazilikas (nebūtina),
 • Pipirai ir druska.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Žiedinių kopūstų rizotas
Ingredientai:
 • Kalakutienos arba vištienos krūtinėlė (100 g),
 • Žiediniai kopūstai (300 g),
 • Svogūnai (1 vnt.),
 • Alyvuogių aliejus (2 valgomieji šaukštai),
 • Vyšniniai pomidorai (4 vnt.),
 • Bazilikas ir čiobreliai pagal skonį,
 • Druska ir pipirai
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Skrudintas tofu su baklažanais ir cukinijomis
Ingredientai:
   • Tofu (150 g),
   • Cukinijos (100 g),
   • Baklažanai (100 g),
   • Alyvuogių aliejus (2 šaukštai),
   • Čiobreliai,
   • Rozmarinai,
   • Raudonėliai (nebūtina),
   • Druska ir pipirai.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Žaliųjų pupelių ankštys su kumpiu
Ingredientai:
 • Šparaginės pupelės (300 g),
 • Liesas kumpis (100 g),
 • Česnakas (1-2 skiltelės),
 • Alyvuogių aliejus (2 šaukštai),
 • Druska ir prieskoniai pagal skonį.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Ant grotelių keptas upėtakis su žiedinių kopūstų ryžiais
Ingredientai:
 • Upėtakio ar kitos žuvies filė (100 g),
 • Žiediniai kopūstai (200 g),
 • Alyvuogių aliejus (2 šaukštai),
 • Svogūnas (50 g),
 • Vyšniniai pomidorai (4 vnt.),
 • Šviežia kalendra (1 arbatinis šaukštelis),
 • Ciberžolė (pagal skoni),
 • Pipirų ir druskos.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Avokadų salotos su šviežiomis daržovėmis ir varške (Lengvos ir skanios salotos, kuriomis galite pasilepinti su kitomis leistinomis daržovėmis)
Ingredientai:
 • Varškės sūris (200 g),
 • Agurkas (100 g),
 • Avokadas (½),
 • Pomidoras (1 vnt.),
 • Raudonasis pipiras (1 vnt.),
 • Svogūnas arba raudonasis svogūnas (1 vnt.),
 • Alyvuogių aliejus 1 šaukštelis ,
 • Druska ir pipirai.
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Cukinijų spagečiai su vištiena ir avokadų tyre
Ingredientai:
 • Vištiena (150 g),
 • Cukinija (300 g),
 • Avokadas (½),
 • Svogūnas (1 vnt.),
 • Česnakas (1 skiltelė),
 • Alyvuogių aliejus (2 šaukštai),
 • Bazilikas pagal skonį,
 • Citrinos sultys (1 valgomasis šaukštas).
Kaip pradėti
Iliustracinis paveikslėlis
Tuno salotos su svogūnais ir kiaušiniais
Ingredientai:
 • Tunas savo sultyse (100 g),
 • Kiaušiniai (2 vnt.),
 • Salierai (50 g),
 • Raudonasis svogūnas (1 vnt),
 • Alyvuogių aliejus (1 valgomasis šaukštas),
 • Pipirai ir druska.
Kaip pradėti
Barbara
ID: 920060575
05.04.2024, 11:11

Ragazzi ...SPETTACOLARE 5 SETTIMANE 16 KG.NON CI POTEVO CREDERE!!!! CHE MERAVIGLIA AVER PERSO TANTI CENTIMETRI E SENTIRSI IN FORZE ALLEGRA E MAI STANCA ....!!!!TOOOPPPISSIMOOO!!!!
LA PRIMA SETTIMANA AMMETTO È STATA DURA MI MANCAVA LA PIZZA ...MA COL RICETTARIO HO RIMEDIATO ALLA GRANDE ED È STATO SUPER ...CUCINARE E MANGIARE BENE E DIMAGRIRE
GRAZIE KETO !!!MA SOPRATTUTTO ...?
GRAZIE ESSENS❤️❤️❤️❤️❤️

Daniele
ID: 920085052
30.05.2023, 19:38\"Da 171kg a 85kg: il mio percorso di trasformazione grazie ad Essens! Finalmente mi sento davvero un\'altra persona

Marco
ID: 920023866
26.05.2023, 08:47

Ho fatto tante diete nella mia vita ma questo programma e una bomba in 3 settimane 10 kg mi sento diverso più energico passati attacchi di fame ,e la notte dormo una meraviglia ,consiglio al 1000x1000

ΜΑΡΙΑ
ID: 880007581
13.03.2023, 13:32

τέλειο

NATALIYA
ID: 10053310
02.11.2022, 20:41

За два тижні -13 кг.Результат просто вражає.Смачні коктейлі та каші.А бонус?-широкий та різний асортимент

Phoebe Janssens
ID: 1010070814
13.08.2022, 13:46

Ik ben nu 9 weken bezig met het keto-dieet en ben er zeer content van.
De eerste week was de moeilijkste maar daarna ging het steeds beter en beter, ik ben ondertussen 13 kilo kwijt en voel mij veel beter , fitter en heb weer energie gekregen. Ik raad het ook aan mensen die nog twijfelen. Mijn huisarts was er op tegen dat ik het keto-dieet ging doen maar mijn cardioloog had geen bezwaar. Ik ben zeer blij dat ik dit dieet begonnen ben en dat mijn gezondheid ook met sprongen weer vooruit gaat.

Ιωάννα
ID: 930007242
02.07.2022, 12:24

Γεια σας αγαπητοι
Ειμαι η Ιωάννα 50 ετων με ρυθμισμένο υποθυροιδισμο χρόνια λαμβάνω Τ4 των 50.
Πρώην αθλήτρια κ ποδηλάτης. Προ 8 ετών έμεινα έγκυος απέκτησα υποθυροιδισμο κ δυσκολευομουν να απαλαγω απο τα κιλα μου με οτι προσπαθειες κ αν έκανα herealife κτλΝα σειμειωθειοτι ως πριν την εγκυμοσυνη ολα ταχρονιαημουν 51 κιλα! Με την essens keto έχω ενθουσιαστεί ,έχω κατέβει 5 κιλά σε 8 μέρες σταμάτησαν τα οιδηματα στους αστραγάλους
μου,περπατάω ποιο ανάλαφρα τα ρούχα άρχισαν να ναι μπόλικα.,σταματησα να ροχαλιζω στον υπνο μο ,σταματησα να λαχανιαζω κ πλέονμπορω να δεσω τα κορδωνια μου αρχισαν να αναδεικνιοονται τα κοψίματα κ οι γωνίες στο σώμα κ το πρόσωπο μου

Lidia
ID: 940013831
23.06.2022, 23:35

TOTALMENTE RECOMENDABLE
No es una dieta como otras, es un estilo de vida. Desde el primer día empecé a perder volumen. Pasado el reto de 12 semanas con ESSENS KETO puedo decir que he bajado 17kg.
Estoy encantada con estos productos, de la facilidad de utilizarlos y están ricos. Me decanto por el batido de chocolate junto con el de avellanas, es espectacular.
Después de toda una vida peleando por bajar de peso, he conseguido por fin bajar tantos kilos.
Gracias por crear esta gama de productos.

Rosanna
ID: 920009637
20.05.2022, 21:28

Una dieta differente che mantiene ciò che promette .Dopo 3 settimane già persi 6 kg senza fatica,senza stress,senza fame.Una sensazione di benessere generale e una ritrovata energia. Grazie Essens ,anche stavolta hai centrato l\'obiettivo.

Romina Amato
ID: 920129066
03.05.2022, 21:37

Buongiorno,

il programma di Essens Keto è stato l\'investimento più intelligente che abbia mai fatto nella vita. Non ho MAI fame e ho perso una taglia in una settimana. Ho perso anche centimetri sulle gambe e polpacci, cosa mai successa con altre diete. Grazie per averla progettata

Ana Maria
ID: 940004365
02.05.2022, 10:31

Hola Soy Ana desde España, en dias pasados os puse una reseña de lo bien que me habia ido realizar la Essens Keto para mi perdida de peso y volumen, hoy no me podia estar de deciros que despues de una semana de haber finalizado las 3 fases de Keto, me he vuelto a pesar y mi peso y mi grasa corporal continuan bajando. Continuo haciendo dieta saludable, Essens Keto tambien me ha servido para reeducarme en mi alimentación. Em mi reseña anterior 28/04/22 mi peso habia bajado en casi 13 kg. A fecha de hoy desde el inicio de Essens Keto he bajado 14 kg. Me siento fántastica y con mucha energia, además mi autoestima ha subido, ahora cuando me miro al espejo me gusta lo que veo. Yo recomiendo este sistema 100x100.

marcela
ID: 920087112
30.04.2022, 23:54

Mi chiamo Marcela Slaba ed ho iniziato il mio percorso Keto il 3 febbraio..mi sono piaciuti subito tutti i prodotti, sia dolci che salati..e poi, tutti trasformabili a piacere nei dolci cotti o non, dei salati in pane, focacce, muffin o creppes ripieni con tante verdure deliziose .. e quando non mi andava cucinare o non avevo il tempo, preparavo semplicemente i shake o porridge o omelette in due minuti.. fantastico per i viaggi o fuori casa.. insomma molto facile, gustoso e veloce e non ho mai sentita la fame
Riguardo ai risultati ad oggi ho perso 10kg e 48 cm

Ana Maria
ID: 940004365
30.04.2022, 17:57

Durante la pandemia engordé mucho y hace unos meses me recomendaron la dieta keto. Fué muy dura para mi y terminé dejandola.

Hace tres meses empecé con Essens Keto y ha sido estupendo A parte de que he perdido 14 kg no me he tenido de pasar tiempo leyendo etiquetas de productos ni tiempo en la cocina. Lo recomiendo a todo el mundo.
Enhorabuena por el producto.

Inmaculada
ID: 940036524
30.04.2022, 12:52

He tomado Essens Keto y me han parecido unos productos maravillosos. He conseguido controlar mi peso cosa que no había podido hacer anteriormente.
El sistema es fácil de seguir y nos dan todas las pautas para poder conseguir nuestros objetivos no solo de control de peso sino para mejorar nuestra salud y estado físico.
Agradezco a Essens por crear este sistema de control de peso y quedo a la espera de próximo productos en esta gama.

Giusi
ID: 940057832
29.04.2022, 18:42

Hola a todos. Empecé Essens KETO hace dos meses y ahora estoy empezando la tercera fase. Resultado después de 56 días, 10 kg perdidos...¡Estoy super contenta! Soy mamá y decidí invertir en mi y en mi salud y estoy entusiasta con los resultado.
Esta dieta me ha ayudado en volver a tener hábitos de alimentación saludable y no picar entre comidas.
Además de la bajada de pesoy de no pasar hambre, lo más sorprendente es que he RESUELTO del todo mi problema de reflujo gastro esofageo y la ulcera estomacal que me habían provocado estos ácidos tan potentes. Ya no tengo acidez ni dolor de estómago. Estoy súper y con energía y vitalidad a tope y ahora a por la tercera fases.

Gisela Carmona Segarra
ID: 940046886
29.04.2022, 18:02

Después de haber completado mis 12 semanas con dieta keto y que haya transcurrido una semana más, puedo confirmar mis excelentes resultados: 11 kg perdidos y muchísimo volumen, además he seguido bajando peso esta semana porque todas las pautas aprendidas han venido para quedarse: sigo bebiendo mucha agua y haciendo comidas saludables con las cantidades propuestas de proteína y de verduras y muy pocos hidratos o azúcares. Me encanta poder adquirir los productos Essens Keto individualmente para poder seguir tomándome un batido para merendar y no caer en tentaciones. Muchas compañeras de trabajo y amigas que no me habían visto desde antes de mi embarazo y mi maternidad me han dicho que no se nota para nada que acabo de tener un bebé y que nunca me habían visto tan delgada y guapa. Y esa sensación es fabulosa. Bien vale la pena cuidarse con Essens Keto, ¿no?

Ana Maria
ID: 940004365
28.04.2022, 12:20

Hola he tomado Essens Keto las tres fases, y solo tengo que decir cosas buenas de este fantastico sistema de alimentación. Con el confinamiento y la menopausia cogi unos cuantos kilos de mas. Con este sistema de nutrición he conseguido bajar casi 13 kg. de grasa y mucho volumen. No he perdido masa muscular (tengo una báscula que me lo mide) y ademas mi nivel de autoestima y energia a subido mucho. No he pasado nada de hambre y eso de no tener que pensar en que comes (y si puedes comerlo) va fantastico. Gracias Essens por cuidar de nosotros.

JOSE MANUEL
ID: 940036881
27.04.2022, 13:41

Antes de los 40 años, prácticamente hacia la vida en la calle por temas de trabajo y mantenía una vida activa, mi metabolismo aguantaba todo lo que le echara, no engordaba, todo lo quemaba rápidamente, pero después de los 40 mi actividad laboral cambió, también me apetecía darme un relax, descansar y disfrutar de ver a mis hijos crecer, pero eso tuvo sus consecuencias, comencé engordar y entre en una rutina de vida sedentaria, vamos que me pasé con lo del relax y me daba cuenta que no llevaba buen camino, mi energía cambió, mi físico cambió, mi imagen cambió y me propuse a cambiar yo a como era antes, intente varias soluciones, pero ninguna me funcionó bien, hasta hasta que conocí #KETO Essens y estoy muy contento porque empiezo a ver resultados en 33 días perdí 7, 200 kg, tengo más energía y motivación, me estoy acercando a lo que era y eso me hace sentir bien, aún me queda la fase 2 y 3 pero estoy súper contento y sé que está conseguido. Seguiré creando sueños….

Maria
ID: 940087238
26.04.2022, 12:34

Yo pensaba que los productos no me iban a gustar, pero he de reconocer que me han encantado. Sabor, textura, fuerza… aún estoy en el proceso pero estoy segura que voy a ser una nueva persona.

Maria
ID: 940087238
25.04.2022, 23:39

Yo pensaba que los productos no me iban a gustar, pero he de reconocer que me han encantado. Sabor, textura, fuerza… aún estoy en el proceso pero estoy segura que voy a ser una nueva persona.

Antonio
ID: 920091833
20.04.2022, 10:33

Buongiorno voglio condividere la mia esperienza con essensketo ......io non ho mai considerato un programma a base di polveri proteiche perché ho sempre preferito masticare ma devo ricredermi con il nostro fantastico programma perché posso sia bere che masticare inventandosi anche delle deliziose ricette dolci e salate e anche gustose. Il peso che mi ero prefissata di perdere era di 4 kg ma il percorso è talmente facile da percorrere e sopratutto pratico che sono arrivata a perdere 6 kg modellando il mio corpo e sono molto contenta di questo ....ora continuo dopo due mesi con 2/3 pasti sostitutivi e gli altri 3 con una corretta alimentazione . Grazie Essens per avermi fatto raggiungere il mio obiettivo

Anouk
ID: 1010075908
11.04.2022, 13:55

I\'ve been on Keto for 7 weeks now and have lost over 12 kilos. If you had told me this in the beginning, I would not have believed it.
All but one of the products are delicious (I just don\'t like the bacon porridge, but I mix it with the Vanilla 50/50 porridge and it\'s OK).
Especially the omelettes are very good.
I hope Essens will sell the products separately for future use and I hope Essens will let customers choose products in the box.
I can certainly recommend to everyone.

Karin
ID: 10042419
09.04.2022, 22:00

Chtěla bych firmě poděkovat, že s tímto produktem přišla. Do Keto diety jsem se pustila, protože jsem chtěla se svým tělem konečně něco udělat. Dlouhodobě se mi nedařilo zhubnout, proto jsem potřebovala pomoci. Proto když jsem viděla výsledky svých kolegů tak jsem se rozhodla do toho jít. Chtělo to velkou změnu. Velmi mě překvapilo, jak je tato dieta úžasná. Vůbec nemám hlad, ani chutě. Nevadí mi být s ostatními u jídla, dokonce jsem byla na několika oslavách narozenin, aniž bych měla chuť si něco vzít. Postupem času se z mé závislosti na jídle stává jen to, že jím abych žila. Nyní mám za sebou 4 týdnů s Keto dietou a začínám druhou fázi. Zhubla jsem 13 kg, přes boky mám -7cm a v pase - 11 cm! Cítím se lépe a jde to vidět. Jsem moc moc s mým rozhodnutím jít do toho. Keto dietu ráda doporučím každému, kdo chce zhubnout! Karin

Vilnis & Aija
ID: 1010040508
14.03.2022, 17:20

Добрый день, это опять я - Айя! :) Я не могу удержатся, чтобы не рассказать продолжение моего первого отзыва, который я написала пару дней назад. Буквально 5 дней назад начала 2.фазу KETO диеты. Взвешиваюсь 2 раза в неделю и довольно напряжённо ждала этот первый день взвешивания 2.фазы, поскольку на второй фазе два приема пищи надо заменить более менее привычными продуктами. Честно? Думала - а вдруг мой вес из-за этого начнет увеличиваться :)).
Но я была так удивлена, что я увидела на весах! За 4 первых дней второй фазы мой вес и объёмы резко уменьшились, и мой вес и объёмы теперь:
-5,8 кг
В талии -6 см
Под грудью -3,5
Объем бедра одной ноги -4,8 см
Объем бёдер -4 см
Объём живота ( ~3 см ниже пуповины) -7 см
Поскольку я перед началом диеты купила умные весы, я очень хорошо вижу, как улучшаются мои показания о состоянии организма.
Что мне нравится - это то, что я никогда не испытываю чувство голода и то, что те продукты, которые мы можем кушать кроме ESSENS KETO, очень сытные и мне даже нисколько не хочется ничего сладкого, хотя дома печенье стоит на столе.

Josef
ID: 10006318
13.03.2022, 19:33

Krásný dobrý den!
Do Essens Keto jsem se pustila, protože jsem se ve svém těle a se svou váhou netícitla dobře a dlouhodobě se mi nedařilo upravit jídelníček tak, abych dosáhla redukce. Prostě a jednoduše se mi v jídle omezovat nechtělo. Kromě toho jsem bývala často unavená a cítila se špatně i zdravotně. Chtělo to změnu. Pořádnou. Velmi mě překvapilo, jak příjemná tato dieta je. Vůbec nemám hlad, ani chutě. Nevadí mi připravovat běžné jídlo pro ostatní a sama ho nejíst, nevadí mi, když ostatní jedí zákusky nebo pijí alkohol a já ne. A to je úžasný pocit. Celkově se mi otevřely obzory. Na jídlo a alkohol se najednou dívám úplně jinak. Před tím jsem měla pocit, že se bez některých pochutin nedokážu obejít, teď vím, že ano. Začala jsem se více zajímat o jídlo celkově a baví mě připravovat jídla z povolených surovin. Postupem času se z \"diety\" stal životní styl. Nyní mám za sebou 5 týdnů s Essens Keto, jsem tedy ve druhé fázi. Zhubla jsem 7 kg (z původných 75 kg mám nyní 68 kg) a v pase jsem užší o 8 cm! Cítím se lehčí, volnější, na vzhledu je to hodně vidět. Konečně se po dlouhé době cítím ve svém těle dobře a to ještě není konec. Jsem moc ráda, že jsem se do toho pustila a určitě bych Essens Keto doporučila každému, kdo se chce ve svém těle cítit lépe! Děkuji za možnost do toho jít!
Nikol

Vilnis & Aija
ID: 1010040508
11.03.2022, 14:30

Меня зовут Айя, я из Латвии. Мне 58 лет. Раньше я не очень пробовала диеты, поскольку всегда знала, что не смогу долго удержатся. В начале, когда я услышала про Essens KETO, я тоже не хотела обращать на неё внимание, но, через некоторое время моё любопытство победило и я поняла, что эта диета мне интересна.
8 марта я закончила 1.фазу диеты КЕТО. Пока я не прослушала первую часть KICK OFF-2022 , где рассказывали про Essens KETO диету, я немного расстроилась, что на 1 фазе потерянные килограммы не очень то большие: только -4,500 кг....но после просмотра KICK OFF я поняла, что с моим весом по другому и быть не могло :). Но больше всего я рада за потерянные сантиметры (объемы)...ведь мы хотим потерять то, что видим в зеркале, не так ли? А это ведь сантиметры.
И так, мой результат за 1.фазу:
-4,5 кг
В талии -5 см
Под грудью -3,5
Объем бёдра одной ноги -4 см
Объем бёдер -4 см
Объём живота ( ~3 см ниже пуповины) -4 см
Я очень рада за результат и я этот результат хорошо чувствую, когда одеваю джинсы :).

MARIE FRANCE
ID: 660003330
09.03.2022, 17:31

je recommande Keto .bon régime sans privation

Gisela Carmona Segarra
ID: 940046886
03.03.2022, 11:47

Estoy en mi primera semana de la fase 2 de Essens Keto. En la primera fase he perdido 5 kg y más de 30 cm de volumen en barriga, caderas, cintura y pecho. Tenía una barriga gordísima de mi post-embarazo y ahora tengo un vientre prácticamente plano. Los sabores me encantan todos. Mi favorito es el batido de vainilla y cereza. Yo no he notado los efectos secundarios. Solo un poco de dolor de cabeza el primer día. Y cada día que pasa me siento con mucha más energía y vitalidad. Puedo caminar mucho más rato que antes y también más deprisa. Además toda la gente nota el cambio. No estoy pasando hambre y encuentro muy interesante complementar las comidas keto con verduras porque así te acostumbras a comer sano y son hábitos que conservaré después de las 12 semanas. Ayer probé la receta de broccoli con queso y huevo que hay en la web. Sencillamente delicioso!!
Gisela

Santa
ID: 680006622
02.03.2022, 19:13

I had pass at the minit the third week and lost -7kg! What amazing start!
Just wondering if we can better keep in next the omelette as Im not fancy of porridge !

karine
ID: 660004341
02.03.2022, 16:07

Ayant déjà essayé plein de régime, celui-ci rempli le contrat, je le recommande sans hésiter.

Javier
ID: 920015280
17.02.2022, 14:19

Hola! He querido esperar 3 semanas para contaros mi experiencia.
Al principio lo pasé realmente mal, era adicto al azúcar de bebidas energéticas y a refrescos de cola. Tuve fuertes dolores de cabeza durante los primeros días y más cansancio de lo normal.
Pero a partir del 4º día todo cambio!!! Me despierto cada mañana con una energía increíble!

Viktoriya
ID: 940026710
16.02.2022, 11:25

Добрый день. Меня зовут Виктория Сидорук Сачек мне 51 год . Я начала Кето диету Essens 31 января 2022 года с весом 95 кг ... Через 15 дней мой вес стал 84, 700 кг. Минус 10,300 кг . Чуствую себя прекрасно, много энергии, перестали болеть ноги, кожа на теле и лице в отличном состоянии. Делала всё по инструкции. Только три раза съела пятую еду поздно, и тогда вес снизился только на 100 гр.
7500 кг у меня ушло за первую неделю. Спасибо, очень довольна продуктом. Хотела бы в дальнейшем приобретать по отдельности для ежедневного использования. Очень удобно в приготовление, полезно и сытно . Можно брать с собой в путешествие...

Grousson
ID: 1010024618
14.02.2022, 14:33

Bonjour, je suis Kathy je prends Keto depuis 15 jours j ai eu 47 ans hier et j ai perdu 4 kgs en 2 semaines en sachant que j ai fêté mon anniversaire sur 2 jours dont 2 repas festifs et un la 1ere semaine. J ai beaucoup de chance d avoir perdu quand meme.
Je continue de courir tous les jours 30 mns sans être fatiguée.la 1ere semaine je me suis sentie sur 2 jours un peu fatiguée et étourdie.
Mais je sais que c est normal comme le dit le professeur.
J ai 3 membres qui les font avec moi , c est top !

Ivanna & Oleh
ID: 940022136
11.02.2022, 10:43

Меня зовут Иванна, мой индекс массы тела 31, проблема с щитовидной железной,уже много лет на гормонах, вес всегда уходил очень медленно, но с KETO питанием за 10 дней ушло 5 кг

Vanesa
ID: 940084175
09.02.2022, 15:34

Estoy encantada con essens keto empecé hace 8 días y ya perdí 6 kilos sin ansiedad por la comida y con energía a pesar de que he intentado anteriormente sin éxito perder los 30 kilos que me sobran consegui con otras dietas no ganar más peso pero no conseguía perder lo ya ganado estoy que no me lo creo! estoy muy animada con otras dietas he tenido muy mal humor debido a que no podía comer sobre todo el chocolate pero con essens keto cada día me levanto entusiasmada porque se que he perdido más peso parece que lo pierdo respirando sin esfuerzo . Tienen que probarlo !!!!

Wojciech
ID: 1570000128
02.02.2022, 15:32

Świetny pomysł . Keto omlety przepyszne z dodatkiem warzyw. Shake orzechowy i wiśniowy mistrzostwo świata ,idealny smak . Można na ciepło i zimno . Nie trzeba się martwic co zjeść ,wystarczy otworzyć - woda i szejk,szejk i mamy świetny posiłek . Testuje dalej zobaczymy juz niedługo efekty .

Amparo
ID: 940040022
31.01.2022, 17:28

He empezado hoy con el plan Essens Keto y he probado las gachas de vainilla y el batido de cereza y vainilla, están buenísimos y no se pasa nada de hambre, tambien bebo té negro, para suplementar la ingesta de líquidos, esta noche voy a cenar la tortilla con sabor a bacon que ya la he olido y Ñam Ñam!!! 100% recomendable todos los suplementos alimenticios del pack keto! Gracias por este producto!

Clare
ID: 1010030011
31.01.2022, 08:13

Day 5 and now 5Lb down. Enjoying the programme. Best results are if all powders are mixed in a liquidiser to ensure no lumps. An extra measuring scoop would be useful for savoury and sweet. Nut shake is lovely and the chocolate shake is great for a hot chocolate at night.

Viktoriya
ID: 940026710
31.01.2022, 07:24

Сегодня 30 января и я начинаю курс с Keto dietas! Меня зовут Виктория мне 51 год ,у меня менопауза очень сложно убрать вес. Я знакома с протеиновой диетой. До Essens я использовала протеиновый коктейль в течение 12 лет. Но Essens сделал супер программу, я верю в неё. Мне очень нравится состав всех продуктов. Большое количество протеина, мне это очень нравиться. Я не буду испытывать чувства голода, и моя кожа не обвиснет. А ещё мне нравится, что есть еда на целый день ,и очень удобно и быстро говится. У меня в связи с эти есть вопрос, могули я после трех месячного курса, использовать 2-3 продукта в повседневной жизни? Мой вес 95,400 кг при росте 1м61 см. Благодарю за супер программу!

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus