CANASSENS lašai

herb01
53.30 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
27.00 t.
Pakuotės turinys
10 ml
Prieinamumas: Sandėlyje

CANASSENS lašai

  • Lašai, kurių sudėtyje yra kanapių aliejaus, praturtinto natūraliu 10% kanabidiolio koncentratu.
  • Jis gali būti naudojamas lokaliai ant odos.
  • Lašai yra tinkamas produktas esant raumenų ir kaulų sistemos problemoms, jie gali teigiamai paveikti uždegiminius procesus, gali padėti atsipalaiduoti ir nusiraminti stresinėse situacijose.
  • Be THC. Tinka veganams.


CANASSENS lašai buvo sukurti ir gaminami prižiūrint specialistų Čekijoje, laikantis ES taisyklių ir standartų. Veiksmingi komponentai gaunami iš natūralių šaltinių. Be GMO – veiksmingi komponentai nėra iš genetiškai modifikuotų augalų. Pačiai gamybai naudojamos pačios aukščiausios ir garantuotos kokybės žaliavos.

  • Kanabidiolis yra natūralus pramoninių kanapių ingredientas, kuris nėra narkotinis / psichotropinis ar priklausomybę sukeliantis. Izoliate iš kanapių lapų yra daugybė medžiagų – terpenų, flavonoidų ir kitų, kurios veikia sinergiškai su kanabidioliu, todėl galima panaudoti tikrąją kanapėse esančią gamtos galią.

Naudojimas: naudoti pagal poreikį, 1-2 kartus per dieną po 1-2 lašus. Prieš naudojimą suplakti.

Įspėjimai: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Skirta suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų. Netinka nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.


Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Ingredients (INCI): Cannabis Sativa Seed Oil, Natural Cannabidiol.

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus