Registracija be įsipareigojimų

ESSENS klubo registracija yra visiškai nemokama ir niekuo neįpareigoja.
Jums nereikia vykdyti mėnesinės apyvartos ar registruoti naujų narių. Ir jei norite nutraukti ESSENS klubo narystę, galite tai padaryti bet kuriuo metu visiškai nemokamai.

30/90 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mes labai vertiname jūsų pasitenkinimą, todėl visi ESSENS produktai yra sukurti taip, kad atitiktų visus jūsų lūkesčius. Mes taip tikime savo produktais, kad galime sau leisti 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Nemokamas pristatymas

Mėgaukitės nemokamu pristatymu kiekvienam užsakymui, kuris vertas tam tikros ar didesnės sumos. Mes stengiamės padaryti viską, kad jūsų užsakymai būtų nedelsiant išsiųsti ir per 24 valandas perduoti juos pristatymo įmonei.

Cashback

Kiekvienas registruotas ESSENS klubo narys automatiškai gauna teisę reikalauti pinigų grąžinimo, t. Y. pinigų grąžinimo už jūsų pirkinį. Kiekviena prekė el. Parduotuvėje rodo 2 kainas. Viena kaina reiškia kainą, už kurią perkate produktą, o antra kaina rodo, kiek galite susigrąžinti. Norėdami gauti „Cashback“, turite įvykdyti tik 50 asmeninių taškų sąlygą einamąjį mėnesį.

Saugus apmokėjimas

Jūs neturite jaudintis, kad sumokėsite už užsakymus iš mūsų elektroninės parduotuvės internetu mokėjimo kortele. Mes naudojame saugius mokėjimo vartus ir, neatidėliotinos operacijos dėka, taškinė vertė yra nedelsiant įtraukta į mūsų sistemą.

Specialus pasiūlymas

Tik užsiregistravę ESSENS klubo nariai turi galimybę pasinaudoti specialiomis iki 70% nuolaidomis pasirinktiems produktams, kuriuos mes dažniausiai ruošiame vienos dienos akcijos metu visus metus. Visus metus taip pat dovanojame nemokamus produktus, kaip populiarios superpakavimo akcijos dalį.

Dovanų pakavimas

Kiekviena diena, kaip šventė, todėl siūlome pasirinktus produktus su nuolaida, kuriuos galite suvynioti į dovanų pakuotes. Jie tapo labai populiarūs ir yra neatsiejama mūsų nuolatinio pasiūlymo dalis.

Registracija
PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus