Registracija be įsipareigojimų

ESSENS klubo registracija yra visiškai nemokama ir niekuo neįpareigoja.
Jums nereikia vykdyti mėnesinės apyvartos ar registruoti naujų narių. Ir jei norite nutraukti ESSENS klubo narystę, galite tai padaryti bet kuriuo metu visiškai nemokamai.

30/90 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mes labai vertiname jūsų pasitenkinimą, todėl visi ESSENS produktai yra sukurti taip, kad atitiktų visus jūsų lūkesčius. Mes taip tikime savo produktais, kad galime sau leisti 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Nemokamas pristatymas

Mėgaukitės nemokamu pristatymu kiekvienam užsakymui, kuris vertas tam tikros ar didesnės sumos. Mes stengiamės padaryti viską, kad jūsų užsakymai būtų nedelsiant išsiųsti ir per 24 valandas perduoti juos pristatymo įmonei.

20% nuolaida lojaliems klientams

Kiekvienas registruotas ESSENS klubo narys automatiškai gauna galimybę įsigyti ESSENS produktus narystės kainomis, kurios yra 20% mažesnės nei rekomenduojamos mažmeninės kainos. Be to, iškart po registracijos naujasis narys turi puikią galimybę nusipirkti pasirinktus bestselerius lojalumo kainomis.
Lojalumo kainos yra dar 10% mažesnės už nario kainas ir jas pasiekia kiekvienas ESSENS klubo narys. pasiekęs praėjusio mėnesio 50 asmeninių taškų riba.

Saugus apmokėjimas

Jūs neturite jaudintis, kad sumokėsite už užsakymus iš mūsų elektroninės parduotuvės internetu mokėjimo kortele. Mes naudojame saugius mokėjimo vartus ir, neatidėliotinos operacijos dėka, taškinė vertė yra nedelsiant įtraukta į mūsų sistemą.

Specialus pasiūlymas

Tik užsiregistravę ESSENS klubo nariai turi galimybę pasinaudoti specialiomis iki 70% nuolaidomis pasirinktiems produktams, kuriuos mes dažniausiai ruošiame vienos dienos akcijos metu visus metus. Visus metus taip pat dovanojame nemokamus produktus, kaip populiarios „8 + 1“, „14 + 2“ ir „18 + 3“ superpakavimo akcijos dalį.

Dovanų pakavimas

Kiekviena diena, kaip šventė, todėl siūlome pasirinktus produktus su nuolaida, kuriuos galite suvynioti į dovanų pakuotes. Jie tapo labai populiarūs ir yra neatsiejama mūsų nuolatinio pasiūlymo dalis.

Registracija