Aloe Vera 99,5% gelio gėrimas - obuolių ekstraktas ir Acai - maisto papildas

ave03
20.40 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
10.00 t.
Pakuotės turinys
500 ml
Prieinamumas: Sandėlyje

Aloe Vera 99,5% gelio gėrimas - obuolių ekstraktas ir Acai - maisto papildas

Rekomenduojama dozė: 15 - 90 ml per parą keliomis dozėmis (1 valgomasis šaukštas = 15 ml). Prieš naudojimą suplakti.

Dėmesio: Neviršykite rekomenduojamos dozės. Šis produktas buvo pristatytas į rinką kaip maisto papildas. Tai nėra vaistas. Maisto papildai nepakeičia įvairios mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Netinka vaikams iki 3 metų, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią bet kokiai ligai. Kilus specifinėms sveikatos problemoms, pasitarkite su gydančiu gydytoju. Geliniame gėrime nėra aloino, dirbtinių dažiklių, cukraus, glitimo ar laktozės.

Pagaminta prižiūrint farmacininkams.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Aloe Vera Barbadensis Miller

(Tikrasis alijošius) gali užaugti iki 100 cm aukščio ir yra sultinga daugiametė žolė, turinti trumpą stiebą ir retai augančių, spygliuotų lapų kerą. Augalinė kilmė dažniausiai priskiriama Nilo baseinui, tačiau dabar ji auginama klimatą atitinkančiuose pasaulio regionuose. Lapų minkštimą sudaro bespalvės ląstelės, kurių turinys yra panašus į gelį, kuris kliniškai įrodyta, yra naudingas sveikatai, todėl naudojama kaip maisto papildas ir dabar rado savo vietą kosmetikos pramonėje.

Aloe Vera gelyje yra aminorūgščių, vitaminų, mineralų, fermentų, polisacharidų ir daugelio kitų naudingų medžiagų. Šių medžiagų vertės nėra pastovios ir skiriasi, daugiausia priklausomai nuo augimo sąlygų. Remiantis šiais pagrindais, ESSENS produktai yra gaminami tik iš Aloe Vera Barbadensis Miller ir auginami BIO kokybės natūralioje aplinkoje ir neterštuose Jaumave miestuose, Meksikoje. Augalai laistomi tik lietaus arba šaltinio iš kalnų vandeniu, nenaudojant trąšų, insekticidų ar herbicidų. Jie nėra genetiškai modifikuoti.

Totaloe procesas

Tai revoliucinis alavijo perdirbimo būdas, kuris išsaugo 200 veikliųjų medžiagų ir daugiau nei 75 skirtingų maistinių medžiagų. Tai sujungia tradicinius rankinius procesus su papildomomis fazėmis, užtikrinančiomis nepriekaištingą apdoroto gelio kokybę.

Mikronizacija

Tai vienas iš būdų padidinti biologinį vaistų, natūralių medžiagų, vitaminų ir mineralų prieinamumą. Žaliava mikronizuojama į daleles, kurių skersmuo yra tik keli mikrometrai. Tai padidina gautos medžiagos plotą ir leidžia greičiau absorbuotis organizme, padidinant maisto papildo efektyvumą.

Maisto papilde, pagamintame iš aukščiausios kokybės sertifikuoto „Aloe Vera Barbadensis Miller“, yra 99,5% Aloe Vera  gelio ir kartu su Totaloe procesu bei mikronizacija garantuojamos maksimaliai aktyvios medžiagos.

Kam tinka ESSENS Aloe Vera 99,5% gelio gėrimas? Klauskite savo platintojo.

Ingredientai: Aloe Barbadensis Miller gelis (92%), fruktozė, obuolių koncentratas (4%), obuolių kvapiosios medžiagos, acai uogų ekstraktas (3%), tirštiklis ksantano derva, rūgštumą reguliuojanti citrinų rūgštis, konservantas natrio benzoatas, kalio sorbatas.

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus