Odos mikrobiomos analizė - ESSENS Le Caractère

Individualiai pritaikyta mikrobiominė kosmetika yra visiškai pritaikyta kiekvienam asmeniui. Jame yra probiotinių bakterijų „kokteilis“, kuris yra sukurtas atsižvelgiant į kiekvieno kliento odos mikrobiomos būklę visiškai individualiai. Todėl individualizuota mikrobiomos kosmetika papildo trūkstamus probiotinius mikroorganizmus ir taip prisideda prie jaunatviškos ir sveikos odos išvaizdos išlaikymo. Pasirinktų probiotikų teigiamą poveikį palaiko ir kiti kokybiški ingredientai (šalto spaudimo aliejai, natūralūs ekstraktai), kurie yra kremo pagrindas.
 
Remdamiesi, jūsų įsigytu mėginių ėmimo rinkinu, atliksime visiškai unikalią Jūsų odos mikrobiomos analizę. O pagal laboratorinius rezultatus sukursime 3 mėnesių individualizuotos odos kosmetikos kursą, kuris padės pristabdyti senėjimo procesus, užtikrins jo regeneraciją ir padės esant odos problemoms.

Kaip tai veikia?

 
 

 
 
 

Odos mikrobioma


 

Kad ir kaip neįtikėtinai atrodytų, oda yra didžiausias žmogaus kūno organas ir susideda iš trijų sluoksnių: epidermio, dermos (tikrosios odos) ir poodinio audinio. Odos paviršius yra maždaug 2m2, o pagrindinė jos funkcija kartu su ten esančiais mikroorganizmais yra apsaugoti mūsų organizmą nuo neigiamo išorinės aplinkos poveikio. Tai daugiausia klimato pokyčiai, cheminių medžiagų, bakterijų, virusų, grybelių ar saulės UV spinduliuotės poveikis. Be apsauginės funkcijos, odos mikrobioma taip pat atlieka termoreguliacines, imunologines, metabolines ir sekrecines funkcijas.
Odos mikrobų populiacija, vadinamoji odos mikrobioma, yra absoliučiai būtina odos sveikatai, jos elastingumui, stangrumui ir jaunatviškai išvaizdai. Odos mikrobioma yra bendras visų mikroorganizmų (arba jų genų), kurie yra ant odos, pavadinimas. Kiekvienam žmogui jis yra visiškai unikalus. Dėl to kiekvienas iš mūsų turi unikalią mikrobų sudėtį. Odos mikrobioma yra antra pagal dydį bakterijų ir kitų mikroorganizmų populiacija po žarnyno mikrobiomos. Odos bakterijų populiacijos tankis yra daugiau nei vienas milijonas bakterijų 1 cm2. Pagrindinės ir dominuojančios bakterijų gentys yra Cutibacterium (anksčiau Propionibacterium), Staphylococcus ir Streptococcus, kurios taip pat lemia odos sveikatą ir būklę.

Odos mikrobiomos analizė

Nario kaina 79,30 EUR
Katalogo kaina 93,30 EUR
Taškai 0
CashBack 0,00 EUR
Tinkama odos mikrobinė sudėtis kartu su pakankamu maistinių medžiagų kiekiu ir optimaliu drėkinimu sukuria pirminį apsauginį barjerą, kuris apsaugo odą nuo pavojingų patogenų poveikio. Patogenų, ypač priešiškų bakterijų, ataka sukelia odos problemas, tokias kaip spuogai, egzema ir dermatitas. Be to, oda išsausėja arba atsiranda priešlaikinis senėjimas. Tačiau apleista odos mikrobioma turi įtakos kitoms žmonių sveikatos sritims. Tai ne tik odos ligos, tokios kaip spuogai, atopinis dermatitas, egzema, žvynelinė, bet ir, pavyzdžiui, tarpslankstelinių diskų uždegimas ar krūtų fibrozė moterims, turinčioms krūtų implantus. Naujausi moksliniai tyrimai taip pat rodo ryšį tarp odos mikrobiomos ir plaukų slinkimo (alopecijos).

 

Sveika odos mikrobioma palaiko natūralų odos elastingumą ir drėkinimą. Tai esminis indėlis palaikant optimalų odos pH ir jaunatvišką išvaizdą. Draugiškos odos bakterijos atkuria apsauginį odos barjerą, palaiko tinkamą odos imunitetą ir neleidžia daugintis patogeninėms bakterijoms, kurios gali sukelti uždegimą, pažeidimus ir pagreitinti odos senėjimą, įskaitant elastingumo praradimą. Subalansuota odos mikrobioma kovoja su odos senėjimu.

 

Odos imuninė sistema


 

Odos imuninė sistema savo struktūra ir svarba yra panaši į žarnyno imuninę sistemą. Tinkamas odos imuniteto veikimas iš esmės priklauso nuo odos mikrobiomos, kuri įgalina pusiausvyrą tarp priešuždegiminių ir prouždegiminių sistemų. Padidėjęs uždegimą skatinančių medžiagų aktyvumas sukelia odos ligas, tokias kaip psoriazė, atopinė egzema ar kontaktinis dermatitas.
Odos mikrobiomos analizė ir tikslinga jos įtaka yra moderniausias ir visiškai unikalus požiūris į aukščiausio lygio odos priežiūrą.

 

Kokias bakterijas iš odos mikrobiomos stebime


 

Mes sutelkiame dėmesį į bakterijas, kurios, kaip įrodyta, yra susijusios su odos būkle. Analizuodami jas, galime nustatyti jautrumą kai kurioms odos problemoms arba ryšį su esamomis odos problemomis.

 

Staphylococcus epidermidis – ši draugiška odos bakterija gali paskatinti odos ląsteles gaminti antimikrobinius peptidus (pvz., β-defenzinus nuo S. aureus). Dėl to ji palaiko odos mikrobiomos pusiausvyrą. Kai kurie šios bakterijos metabolitai slopina nekontroliuojamas uždegimines reakcijas ir teigiamai veikia žaizdų gijimą.
Cutibacterium acnes (anksčiau vadinosi Propionibacterium acnes – tai bakterija, kuri yra natūrali odos mikrobiomos dalis. Tačiau jei jos populiacija nekontroliuojamai didėja, padidėja ir spuogų bei odos pažeidimų rizika. Ši bakterija gamina proteazes (iš odos baltymų atpalaiduoja aminorūgštis) ir lipazes (skydo riebalų lipidus). Cutibacterium acnes yra daug riebalų turinčiose vietose, tokiose kaip galvos oda, veidas, krūtinė ir nugara. C. acnes kiekis kinta su amžiumi. Vaikų odoje jis aptinkamas retai, tačiau paauglystėje ir suaugus jos gausa didėja, o sulaukus 50 metų vėl sumažėja.
Staphylococcus aureus – ši bakterija yra rizikos veiksnys mūsų odai. Jis išnaudoja bet kokį odos susilpnėjimą ir gali sukelti uždegiminius procesus. Padidėjęs S. aureus skaičius yra susijęs su didesne ne tik spuogų, bet ypač atopinio dermatito ir egzeminių būklių rizika. Kai kurios S. aureus rūšys gali smarkiai pažeisti odą, ją nuvarginti ir paspartinti jos senėjimą.

 

Odos mikrobiomos analizė


 
Odos mikrobiomos analizė yra visiškai naujas, unikalus požiūris į odos būklės analizę ir kryptingą įtaką jai, naudojant kruopščiai atrinktus probiotikus, taikomus kosmetikos gaminiams. Tai unikalus požiūris, sukeliantis visišką odos priežiūros revoliuciją. Analizė paremta moderniausių molekulinių-biologinių metodų taikymu. Dėl to galima labai tiksliai išanalizuoti pagrindinių odos mikroorganizmų, kurie atlieka esminį vaidmenį išlaikant sveiką, hidratuotą ir lanksčią odą, reprezentaciją.
Individualizuotos mikrobiominės kosmetikos stebėjimas yra visiškai revoliucinis. Remdamiesi odos mikrobiomos analize, galime sukurti specialiai pritaikytą probiotinę kosmetinio kremo sudėtį, kuri užtikrins efektyvią odos „mikrobinio pasaulio“ priežiūrą. Individualiai pritaikyta mikrobiominė kosmetika yra visiškai pritaikyta kiekvienam asmeniui. Jame yra probiotinių bakterijų „kokteilis“, kuris yra sukurtas atsižvelgiant į kiekvieno kliento odos mikrobiomos būklę visiškai individualiai. Todėl individualizuota mikrobiomos kosmetika papildo trūkstamus probiotinius mikroorganizmus ir taip prisideda prie jaunatviškos ir sveikos odos išvaizdos išlaikymo. Pasirinktų probiotikų teigiamą poveikį palaiko ir kiti kokybiški ingredientai (šalto spaudimo aliejai, natūralūs ekstraktai), kurie yra kremo pagrindas.
Veiksmai „Kaip paimti odos mikrobiomos mėginį“ yra labai paprasti. Instrukcijas rasite šios žiniatinklio programos prisijungimo skiltyje.
 

Odos mikrobiomos analizės rezultatą gausite per 4 savaites nuo mėginio pristatymo į mūsų laboratoriją dienos. Nusprendus naudoti TOP odos priežiūrai personalizuotą mikrobiominę kosmetiką su probiotikais, paraiškoje taip pat būtina užpildyti specialią anketą, kuri padeda išsirinkti tinkamiausią kosmetikos bazę ir tuo pačiu leidžia sustiprinti kosmetiką ne tik padermėmis, kurių trūksta mikrobiomai, bet ir su padermėmis, kurios yra išbandytos siekiant išspręsti minėtas problemas.


Kaip veikia ESSENS Le Caractère įsigijimo procesas?

Daugiau informacijos

1. Produkto įsigijimas

ESSENS Le Caractere produktai:

  1. Odos mikrobiomos analizė
  2. Galutinis produktas (4 x 50 ml kremo – 3 mėn. intensyvus gydymas)

Pastaba: viso proceso pradžioje galima įsigyti tik odos mikrobiomos analizę. Galutinę ataskaitą (analizę) iš mūsų sertifikuotos laboratorijos gausite el. paštu, taip pat galėsite ją rasti prisijungus prie internetinės programos. Tuo pačiu el. paštu gausite ir galutinio produkto (3 mėnesių intensyvaus gydymo) apmokėjimo instrukcijas. Viską taip pat galite rasti žiniatinklio programoje.
Viskas prasideda nuo mėginių ėmimo rinkinio.


2. Mėginio ėmimo rinkinys
Pirmas produktas, kurį gausite įsigiję odos mikrobiomos analizę, yra mėginio ėmimo rinkinys. Jame yra:
  1. Mėginio ėmimo lazdelė
  2. Kortelė su QR kodu ir unikalia prieiga prie Le Caractère žiniatinklio programos
  3. Atsakymo vokas

3. Kaip naudotis mėginių ėmimo rinkiniu
  1. Nuskaitykite QR kodą iš kortelės arba įveskite URL nuorodą iš kortelės
  2. Prisijunkite prie skilties „Prisijungimas“ naudodami prieigos kodą kortelėje
  3. Prisijungimo skyriuje bus pateikta pagalba kaip jums atlikti visą procesą

* Užpildykite anketą

* Paimkite mėginį (sekite žingsnius vaizdo įraše). DĖMESIO! Mėginį reikia paimti ryte, prieš prausiant veidą ar darant makiažą.

* Pavyzdį supakuokite į pridėtą voką ir išsiųskite ant voko nurodytu adresu.

(Siuntimo išlaidos bus grąžintos į jūsų el. piniginę, kai pateiksite mums siuntimo išlaidų patvirtinimą iš pašto skyriaus.)

4. Odos Mikrobiomos Analizė

Kai gausime mėginį į mūsų laboratoriją, būsite informuoti el. pašto adresu, nurodytu anketoje.
Taip pat galite patikrinti, ar laboratorija gavo jūsų mėginį, apsilankę skiltyje Prisijungimas.
Laboratorija atliks analizę.
Galutinę ataskaitą (analizę) gausite el. paštu, taip pat galėsite ją pamatyti prisijungę prie „Le Caractère“ žiniatinklio programos skilties „Prisijungimas“.
Tada su jumis bus susisiekta el. paštu ir nurodytos galutinio produkto įsigijimo instrukcijos. Vėlgi, viską galite patikrinti ir pamatyti prisijungę prie žiniatinklio programos skilties.


5. Galutinio produkto paruošimas ir gamyba

Svarbu paminėti, kad nuo mėginio gavimo gali praeiti iki 30 dienų, kol bus išsiųstas galutinis produktas.
Galutinio produkto paruošimas ir išsiuntimas vyks tik tuo atveju, jei už galutinį produktą bus visiškai sumokėta.


6. Galutinis produktas pristatomas į namus

Jūs būsite informuoti tiek el. paštu, tiek atnaujinant „Le Caractere“ žiniatinklio programos skilties „Prisijungimas“ dalį.
Galutinio produkto siuntimo į jūsų adresą išlaidas visiškai padengia mūsų įmonė, todėl jums tai yra nemokama.


Vėlesnė priežiūra

Likus kelioms dienoms iki 3 mėnesių trukmės intensyvaus gydymo pabaigos, galėsite įsigyti odos mikrobiomų analizę, kad pamatytumėte savo odos pagerėjimo rezultatus.


Galutinis produktas (4x 50ml kremo)

Nario kaina 608,00 EUR
Katalogo kaina 771,70 EUR
Taškai 400
CashBack 114,60 EUR

FAQ

Daugiau

1. Ar galiu užsisakyti visas prekes iš karto?

Visų pirma turite įsigyti odos mikrobiomų analizę. Kai tik gausite analizės rezultatus iš laboratorijos, galėsite įsigyti individualizuotos odos kosmetikos, sukurtos tik Jums.

2. Ar ši kosmetika tinka visiems?

Taip, tai kosmetika, sukurta taip, kad tiktų kiekvienam. Ji yra individualizuota, todėl gali būti pritaikyta kiekvienam, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus.

3. Aš praradau prieigą prie ESSENS Le Caractère prisijungusiųjų skilties

Tiesiog susisiekite su savo filialu ir mes atsiųsime naują prieigos kodą jūsų el. pašto adresu, kurį pateikėte anketoje.

4. Kas moka galutinio produkto siuntimo klientui mokestį?

Išlaidas, susijusias su galutinių produktų siuntimu į namus, padengs ESSENS.

5. Ar neregistruotas ESSENS klientas taip pat gali turėti prieigą prie prisijungusiųjų skilties žiniatinklio programoje?

Taip. Kiekvienas, įsigijęs (arba iš ko nors gavęs) mėginių ėmimo rinkinį, turi prieigą.

6. Ar galiu naudoti komisinius arba „Cashback“ mokėdamas už produktus?

Jei klientas yra registruotas ESSENS klubo narys, tada, žinoma, galima atsiskaityti komisiniais arba Cashback.

 
 
PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus