Essens keraminė aromatinė lempa

15.30 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Slow Living

232
Eterinis aliejus - Levanda

19.50 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Citrina

17.10 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Eukaliptas

17.10 €

Yra sandėlyje
Eterinis aliejus - Citrinžolė

17.10 €

Yra sandėlyjeEssens keraminė aromatinė lempa

Keraminės aromatinės lempos principas - šildyti eterinį aliejų arbatine žvake.Kaitinant aliejus išsiskiria į orą ir sukelia malonius jausmus. Deganti žvakės liepsna taip pat sukelia atpalaiduojančius jausmus.

Bendras aromatinės lempos aukštis yra 11 cm, o jos indas yra idealaus dydžio ir yra pakankamai toli nuo žvakės, kad inde esantis vanduo neužvirtų ir nebūtų pažeisti eteriniai aliejai.

Aromaterapija pasižymi stipriomis gydomosiomis savybėmis ir teisingai priskiriama prie vienos iš alternatyviosios medicinos rūšių, pažodžiui reiškiančios „gydymas kvapu“.

Aromaterapija teigiamai veikia mūsų nervų sistemą ir emocijas, palaiko imunitetą ir padeda spręsti sveikatos problemas.

Atskiri eteriniai aliejai padeda pagerinti bendrą kūno ir sielos būklę, tačiau jie turi įvairų terapinį poveikį. Naudojant tinkamai parinktą eterinį aliejų, galima atsikratyti daugybės sveikatos ir psichikos problemų.

Naudojimas:

Įpilkite pakankamai vandens, maždaug. 50 ml, į aromatinės lempos indą ir įlašinkite 5–10 lašų ESSENS eterinio aliejaus. Jis bus pakankamai atskiestas, kad nesudegtų. Į apatinę aromatinės lempos dalį įkiškite arbatinę žvakę ir ją uždekite. Negalima manipuliuoti degančia aromatine lempa.

Atsargiai:

Nuplaukite indą po kiekvieno naudojimo. Jei vanduo visiškai išgaruoja, prieš tolesnį naudojimą užpūskite žvakę ir leiskite aromatinei lempai atvėsti. Padėkite aromatinę lempą ant karščiui atsparaus paviršiaus ir įsitikinkite, kad ji yra pakankamu atstumu nuo degių medžiagų ar šilumos šaltinių. Laikyti vaikams ir naminiams gyvūnėliams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno