NOIR ŽVAKĖ Nr. 4

4eln04c
53.40 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
27.00 t.
Prieinamumas: Sandėlyje

NOIR ŽVAKĖ Nr. 4

Prabangi žvakė iš ESSENS Noir produktų linijos sustiprins jūsų namų kvapą, jos išskirtinis dizainas bet kokį interjerą pavers jaukiu ir gali būti puikia dovanos idėja. 


Tūris: 210 g

Prabangi žvakė užburia ilgai išliekančiu kvapu, kurios degimo laikas siekia iki 50 valandų.

ESSENS kvepalų  - NOIR Nr. 4 aromatas yra nesenstantis. Jis suteiks jums tikros prabangos pojūtį. Aistros kupiną kvapą atveria atogrąžų bergamotė su ylang ylang, užleidžiant vietą stiprioms vaisių natoms, kurios galiausiai remiasi tvirtu sandalmedžio ir pačiulių pagrindu.

Žvakėje yra tik natūralūs veganiški ingredientai, pirmiausia sojos vaškas, papildytas kokosų ir rapsų aliejumi.


Įspėjimai: Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Padėkite ant nedegaus paviršiaus, toli nuo degių medžiagų. Nestatykite sausoje vietoje arba šalia šilumos šaltinio. Padėkite vertikaliai. Visada užgesinkite liepsną, nepūskite jos. Išsilydžiusiame vaške nepalikite degtukų ar kitų skeveldrų, kad išvengtumėte ugnies plitimo. Nedeginkite ilgiau nei 4 valandas vienu metu.

 

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno 

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus