Noir Perfume - Nr. 7

4eln07
44.00 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
22.00 t.
Pakuotės turinys
50 ml
Pasirinkimai
Prieinamumas: Sandėlyje

Noir Perfume - Nr. 7

Tūris: 50 ml

Originalus MOTERIŠKŲ kvepalų leidimas 4 ELEMENTS NOIR by ESSENS su 20% kvapnių esencijų, elegantiškame buteluke, užburia ilgai išliekančiu kvapu, patraukia dėmesį ir pabrėžia juos nešiojančių asmenų individualumą.


Unikalūs moteriški kvepalai, kurie savo jausmingumu sužavės daugelį vyrų. Subtilius įžanginius baltų gėlių tonus pakeičia paslaptingas jazminas, o pabaigoje - retas muskusinės ybiškės ar subtilios kalendros aromatas. Kvepianti kompozicija remiasi intymumu ir suteikia savininkui ypatingo žavesio ir kvapą gniaužiančios elegancijos.


Viršutinė nata: Baltos gėlės, bijūnas

Vidurinė nata: Jazminas, pačiulis

Pagrindinė nata: Kalendra, muskusinė ybiškė


Kvepalų tipas: Šipras, gėlių

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, GERANIOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, EUGENOL.

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus