Niche Perfume - Ultramarine Blue

97.50 €

Pakuotės turinys 100 ml


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Niche

618
Niche Perfume - Green Brilliance

97.50 €

Yra sandėlyje
Niche Ultramarine Blue mėginukas

2.40 €

Yra sandėlyjeNiche Perfume - Ultramarine Blue

Tūris: 100 ml

ESSENS nišiniai kvepalai jus sužavės. Tai yra manija, aistra ... Tai paslaptis, paslėpta tradicinio meistriškumo ir taurių natūralių ingredientų derinyje. Tai didžiausias dėmesys tobulai tarpusavio sąveikai ir unikalių kvapų pusiausvyrai.

Tapk išskirtiniu, klausykis savo pojūčių ir patirk nepamirštamų akimirkų, nes nišiniai kvepalai nuves tave per magijos ir burtų pasaulį, atvers prisiminimų pasaulį ir pagrobs ant kvapnaus savo vaizduotės debesies.

Erdvūs ir spinduliuojantys tonai puikiai apibūdina absoliučiai išskirtinį ir neįprastą unisex kvapą. Pirmuosius gyvybiškai svarbius tonus įveda energingas bergamotas, sultingų persikų ir egzotiškų ličių derinyje. Aromato širdyje minkštas jazminas sutinka bijūną ir apelsinų žiedą, stovintį ant tvirtų sumedėjusių tonų, samanų ir muskuso pamatų.

Viršutinė nata: Bergamotė, ličiai, persikai Vidurinė nata: jazminas, bijūnas, apelsinų žiedai Pagrindinė nata: sumedėję tonai, samanos, muskusas

UNISEX kvepaluose „ESSENS Niche Ultramarine Blue“ yra 20% aromatinių esencijų, o flakone yra 100 ml tobulo kvapo. Supakuotas į prabangią dėžutę ir rafinuotą „Niche Dovanų“ krepšelį.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno


  • 1 x Niche Ultramarine Blue kvepalai
  • 1 x NICHE Gift Bag    Ingredients (INCI): ALCOHOL DENAT., PARFUM(FRAGRANCE), AQUA(WATER), BHT, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL.


PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus