Niche kvepalai - Noble Grey

97.50 €

Pakuotės turinys 100 ml


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Niche

310
Niche Perfume - Ultramarine Blue

97.50 €

Yra sandėlyje
Niche Perfume - Green Brilliance

97.50 €

Yra sandėlyje

wood.png

Niche kvepalų mėginukas - Noble Grey

2.40 €

Yra sandėlyjeNiche kvepalai - Noble Grey

ESSENS Niche kvepalams negalėsite atsispirti. Tai manija, aistra...

Tai paslaptis, kuriama derinant tradicinį amatą ir prabangius natūralius ingredientus. Tai didžiausias dėmesys tobulai unikalių kvapų tarpusavio sąveikai ir pusiausvyrai.

Jauskis ypatingai, klausykis savo pojūčių ir patirk nepamirštamų akimirkų, kai nišiniai kvepalai tave ves per magijos pasaulį, atvers prisiminimų duris ir įtrauks į kvepiantį jūsų vaizduotės debesį.

Noble unisex kvepalai atstovauja modernius, energijos suteikiančius ir šiltus kvapus. Medienos ir gėlių natos su jazmino, jausmingo muskuso ir ambros užuominomis sukuria puikų derinį, tačiau nepakartojamas kedras užima dominuojančią poziciją ir šiame kvapų derinyje atlieka pagrindinį vaidmenį. Dėl šio unikalaus derinio sukurtos pusiausvyros, kvepalų savininką lydės ilgai išliekantis ir įsimintinas šleifas.

  • Viršutinės natos: Gėlių, medienos tonai
  • Vidurinės natos: Jazminai, mediena
  • Bazinės natos: Kedras, muskusas, samanos, ambra

20% UNISEX kvepalų ESSENS Niche Noble Grey sudaro aromatinės esencijos, o 100 ml talpos kvepalų buteliukas visas užpildomas tobulu kvapu.

Prie kiekvieno kvepalų buteliuko pridedamas nemokamas rafinuotas dovanų maišelis ir sidabrinės spalvos medvilninė juostelė, padėsianti pabrėžti kvepalų grožį ir prabangą jūsų klientams.


  • 1 x Niche kvepalai - Noble Grey
  • 1 x NICHE Gift Bag    Ingredients (INCI): Alcohol Denat., Parfum(Fragrance), Aqua(Water), Cinnamal.


PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus