Niche kvepalai - Noble Grey

niche5
97.50 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
50.00 t.
Pakuotės turinys
100 ml
Pasirinkimai
Prieinamumas: Sandėlyje

Niche kvepalai - Noble Grey

ESSENS Niche kvepalams negalėsite atsispirti. Tai manija, aistra...

Tai paslaptis, kuriama derinant tradicinį amatą ir prabangius natūralius ingredientus. Tai didžiausias dėmesys tobulai unikalių kvapų tarpusavio sąveikai ir pusiausvyrai.

Jauskis ypatingai, klausykis savo pojūčių ir patirk nepamirštamų akimirkų, kai nišiniai kvepalai tave ves per magijos pasaulį, atvers prisiminimų duris ir įtrauks į kvepiantį jūsų vaizduotės debesį.

Noble unisex kvepalai atstovauja modernius, energijos suteikiančius ir šiltus kvapus. Medienos ir gėlių natos su jazmino, jausmingo muskuso ir ambros užuominomis sukuria puikų derinį, tačiau nepakartojamas kedras užima dominuojančią poziciją ir šiame kvapų derinyje atlieka pagrindinį vaidmenį. Dėl šio unikalaus derinio sukurtos pusiausvyros, kvepalų savininką lydės ilgai išliekantis ir įsimintinas šleifas.

 • Viršutinės natos: Gėlių, medienos tonai
 • Vidurinės natos: Jazminai, mediena
 • Bazinės natos: Kedras, muskusas, samanos, ambra

20% UNISEX kvepalų ESSENS Niche Noble Grey sudaro aromatinės esencijos, o 100 ml talpos kvepalų buteliukas visas užpildomas tobulu kvapu.

Prie kiekvieno kvepalų buteliuko pridedamas nemokamas rafinuotas dovanų maišelis ir sidabrinės spalvos medvilninė juostelė, padėsianti pabrėžti kvepalų grožį ir prabangą jūsų klientams.

Ingredients (INCI): Alcohol Denat., Parfum(Fragrance), Aqua(Water), Cinnamal.

 • 1x Niche kvepalai - Noble Grey
 • 1x NICHE Gift Bag
 • PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

  Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

  Daugiau apie slapukus
  Priimti visus

  Būtini sausainiai

  Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


  Analitiniai slapukai

  Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


  Rinkodaros slapukai

  Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


  Patvirtinkite mano pasirinkimus