ESSENS Monolaurin Premium - maisto papildas

34.50 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Monolaurinas

742
Flow'EN - maisto papildas

13.50 €

Yra sandėlyje
Clea'NS - maisto papildas

32.30 €

Yra sandėlyjeESSENS Monolaurin Premium - maisto papildas

Pakuotės turinys: 60 kapsulių

Revoliucinis maisto papildas, kurį sudaro veikliosios medžiagos tinkamu glicerilo laurato, laurilo sacharozės ir vitamino A santykiu. Jis padeda palaikyti normalią imuninę sistemą ir gleivinių funkciją. Veikliųjų medžiagų derinys padeda apsaugoti dėl virusinių infekcijų nusilpusį kūną.

Šiuos papildus sukūrė ESSENS mokslinės valdybos komanda, sudaryta iš ekspertų ir vaistininkų, kurie šioje srityje dirba jau daugelį metų. Veikliosios medžiagos gaunamos tik iš natūralių šaltinių, nenaudojant chemiškai paruoštų žaliavų. Pačiai gamybai naudojamos tik sertifikuotų tiekėjų žaliavos. Nenaudojamos jokios chemiškai paruoštos žaliavos, konservantai, stabilizatoriai ar dažikliai. Produkte nėra cukraus, glitimo ar laktozės, jis tinka veganams.

ESSENS Monolaurin Premium maisto papildas, dėl jame esančio vitamino A:

  • Prisideda prie normalaus imuninės sistemos ir gleivinių funkcionavimo
  • Padeda sustiprinti imuninę sistemą
  • Skatina sveiką žarnyno bakterijų pusiausvyrą
  • Padeda pašalinti priešiškus patogenus iš organizmo (virusus, bakterijas, mieles, grybelį)

Vartojimo rekomendacija: gerti 1 kapsulė du kartus per dieną, ryte ir vakare prieš valgį. Užgerti dideliu kiekiu skysčio. Sudėtingesniais atvejais rekomenduojame derinti su kitais ESSENS maisto papildais.

Maistinė vertė vienoje kapsulėje: Energinė vertė 1,8 Kcal (7,5 KJ); riebalų 0,35 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,35 g; angliavandenių 0,001 g, iš kurių cukrų 0 g; baltymų 0 g; skaidulų 0,1 g; druskų 0 g.

Veikliosios medžiagos kiekis vienoje kapsulėje: glicerilo lauratas 346 mg, laurilo sacharozė 2 mg, Vitaminas A (retinolio acetatas) 0,4 mg / 100% rekomenduojamos dienos normos.

Vartojimo instrukcija: Neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Maisto papildas netinka būti vartojamas kaip įvairios, subalansuotos mitybos pakaitalas. Netinkamas vaikams ar nėščioms / maitinančioms moterims.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Kas yra monolaurinas? Grynas lipidų ekstraktas, kuris natūraliai būna kokosų aliejuje, bet randamas ir motinos piene. Dėl jo naudos imuninei sistemai buvo atlikta daugybė mokslinių tyrimų. Jie įrodė antibakterinį, antimikrobinį ir, svarbiausia, antivirusinį monolaurino poveikį. Pasiekiamas maksimalus organizmo efektyvumas ir labai stiprus antivirusinis poveikis. Tyrimai parodė, kad monolaurinas veikia apsauginį virusų sluoksnį, todėl šie suyra. Tyrimai taip pat parodė, kad dar atsparumas monolaurinui dar nėra susiformavęs, todėl jis nuolat veiksmingas visiems.

Kuo maisto papildas ESSENS Monolaurin Premium yra išskirtinis? Maisto papildas pagamintas remiantis unikalia perdirbimo technologija, užtikrinančia geresnę medžiagos absorbciją į kūną. Pasiekiamas maksimalus organizmo efektyvumas ir labai stiprus antivirusinis poveikis. Unikali monolaurino forma yra saugoma vadinamuoju mažuoju patentu, naudingumo modeliu Nr. 33.526, įregistruotu Čekijos Respublikos pramoninės nuosavybės tarnyboje 2019 m. Rugsėjo 3 d. Ir taikytinu išimtinai ESSENS produktui.

Vitaminas A teigiamai veikia imuninę sistemą, apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso. Tai taip pat užtikrina tinkamą gleivinių, kaulų ir hemopeozės augimą, vystymąsi, kokybę ir funkcionalumą.

AR REGULIARIAI VARTOJATE ESSENS MONOLAURIN ARBA ESSENS ANTI-V MIX?

• PARAŠYKITE MUMS • JŪSŲ KOMENTARAI • BLOGAS PharmDr. Milan Krajíček •

    Ingredientai: glicerilo lauratas, laurilo sacharozė, vitaminas A (retinolio acetatas), užpildas (sorbitolis), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (amino acto rūgštis, pieno rūgštis, kalcio laktatas), kapsulės apvalkalas (hidroksipropilmetilceliuliozė, dažantis titano dioksidas).