Aloe Vera + Boswellia - maisto papildas

ave71
39.20 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
20.00 t.
Pakuotės turinys
60 pcs
Prieinamumas: Sandėlyje

Aloe Vera + Boswellia - maisto papildas

Revoliucinis, natūralus produktas, kuris savo kokybe yra pranašesnis už panašius produktus rinkoje. Jo sudėtyje yra standartizuotų augalų ekstraktų, tinkamas Aloe Vera ir Boswellia Serrata ekstraktų santykis. Reguliariai vartojant, šios natūraliai aktyvios medžiagos teigiamai veikia natūralią kolageno gamybą ir padeda visapusiškai sustiprinti kaulus ir sąnarius.

ESSENS Aloe Vera + Boswellia maisto papildas sukurtas ir gaminamas taikant farmacinę priežiūrą Čekijos Respublikoje, laikantis griežčiausių ES taisyklių ir standartų. Visi komponentai išgaunami tik iš natūralių šaltinių. Nenaudojamos jokios chemiškai paruoštos žaliavos ar konservantai, stabilizatoriai ar dažikliai. Papildo gamybai naudojami tik aukščiausios įmanomos ir garantuotos kokybės ingredientai. ESSENS Aloe Vera + Boswellia nėra cukraus, glitimo ar laktozės, jis yra visiškai saugus ir nesukelia priklausomybės.

Aloe Vera Barbadensis Miller augalo, esančio šiose kapsulėse, kilmė – organines plantacijos Meksikoje. Jame yra vitaminų, mineralų, neorganinių medžiagų ir organinių junginių mišinys, teigiamai veikiantis žmogaus organizmą ir reikšmingai prisidedantis prie jo apsaugos bei sveikatos. Dėl savo teigiamo poveikio raumenų ir kaulų sistemai Senovės Egipte Boswellia medžio sakai buvo laikomi vertingesniais už auksą. Boswellia ekstrakte esančios veikliosios medžiagos yra bosvelo rūgštys. Tai teigiamai veikia normalią kaulų ir sąnarių būklę.

Turinio svoris: 24.3g +-5% (60 kapsulių)

Vartojimo rekomendacija: gerti 2 kapsulės per dieną (užgeriant vandeniu, vakare prieš valgį). Maisto papildą rekomenduojama reguliariai vartoti tris mėnesius. Retais atvejais, prireikus padidinti maisto papildo normą, neviršyti 6 kapsulių per parą normos.

1 kapsulės sudėtis: Alavijo miltelių ekstraktas 200:1 (250mg), Boswellia Serrata ekstraktas 85% (150mg)

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos paros normos.  Šis produktas rinkoje pristatomas kaip maisto papildas. Tai nėra vaistas. Maisto papildas negali būti vartojami kaip įvairios, subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos pakaitalas. Netinkamas vaikams iki 3 metų nėščioms ar maitinančioms moterims. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią bet kokiai ligai. Iškilus bet kokioms specifinėms sveikatos problemoms, pasitarkite su savo gydytoju.

Gaminamas taikant farmacinę priežiūrą.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Ingredientai: Alavijo miltelių ekstraktas, Boswellia Serrata ekstraktas, priedas (magnio stearatas), kapsulės sudėtis (hidroksipropilmetilceliuliozė).

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus