Noir prabangus rinkinys Nr. 3

s4eln03
67.90 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
30.00 t.
Prieinamumas: Sandėlyje

scent image
Flower
scent image
Woody

Noir prabangus rinkinys Nr. 3

Prabangus Noir Nr. 3 kvepalų rinkinys su to paties kvapo muilu ir dezodorantu, bei stilingu dovanų maišeliu. Unikali dovana tiems, kurie gali mėgautis tikra prabanga.

Kvepalai Noir by ESSENS 

  • Prabangūs kvepalai 50 ml buteliuke su 20% aromatinių esencijų – elegancijos ir rafinuoto skonio simbolis, užburiantys, ilgai išliekančiu kvapu, patraukiantys dėmesį ir pabrėžiantys juos naudojančio individualumą.

Muilas Noir by ESSENS 

  • Prabangus kietasis muilas, su Noir kvepalų kvapu, suteikia odai nuostabų kvapą. Pasižymi puikiomis prausimosi savybėmis, švelniai veikia odą, jos nesausina ir palieka šilko švelnumą su natūraliu balansu.

Dezodorantas Noir by ESSENS

  • Prabangus purškiamas dezodorantas Noir kvepalų kvapo, kuris suteikia ilgai išliekantį gaivumo pojūtį ir puikiai neutralizuoja kūno kvapą, be aliuminio, lengva naudoti, greitai džiūsta ir nepalieka dėmių ant drabužių ir odos.

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus