ESSENS KICK OFF TURAS 2024 Ryga

35.00 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Išskirtinai jums

10ESSENS KICK OFF TURAS 2024 Ryga

ESSENS Kick OFF Turas 2024 padės jums pradėti naujus metus su teigiama energija ir begalinėmis galimybėmis. Pasiruoškite įkvepiantiems pranešėjams ir nepamirštamoms akimirkoms. Prisijunkite prie mūsų ir pakeiskite savo gyvenimą į gerąją pusę.

NEDVEJOKITE, VIETŲ KIEKIS RIBOTAS

ESSENS Kick OFF Turas 2024 skirtas visiems, kurie nori, kad 2024 m. būtų sėkmingi!

24. 2. 2024 Riga, Latvia - Vieta ir laikas bus patikslinti 

Į elektroninį bilietą įeina įėjimo mokestis, kavos pertraukėlė, vakarėlis, PREMIUM TURINIO LEIDIMAS 2024 metams. (numatoma seminaro trukmė 7 val.)

PASILIKITE VAKARĖLIUI!  Neskubėkite namo, kad pasidalintumėte savo įspūdžiais su kitais. Vakarėlis vyks po oficialios edukacinės programos. Rekomenduojamas aprangos kodas: mėlynai balta elegancija


PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus