ESSENS Colostrum rinkinys - maisto papildas

120.30 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Colostrum / Maisto papildai

268
Colostrum - maisto papildas

35.10 €

Yra sandėlyje
Colostrum + Vitamin D 60 kapsulių - maisto papildas

42.60 €

Yra sandėlyje
Colostrum + Curcumin 60 kapsulių - maisto papildas

42.60 €

Yra sandėlyje
ESSENS Colostrum kūno priežiūros rinkinys

29.80 €

Yra sandėlyjeESSENS Colostrum rinkinys - maisto papildas

Rinkinį sudaro:

  • Colostrum
  • Colostrum + Vitamin D
  • Colostrum + Curcumin

Colostrum, 60 kapsulių – ESSENS Colostrum maisto papildas buvo sukurtas ir yra gaminamas taikant farmacinę priežiūrą. Aktyvieji ingredientai vienoje kapsulėje – priešpienis IgG40 (400mg). Priešpienis yra pirmasis pienas, kurį gamina pieno liaukos po žinduolių gimdymo. Priešpienis vertinamas dėl didelio vitaminų (A, D, E, C, B1, B2, B6. B12, folio rūgšties, pantoteno rūgšties, biotino, niacino), mineralų, mikroelementų (natrio, kalio, kalcio, fosforo, magnio, geležies, jodo, chromo) kiekio, baltymų ir proteazių inhibitorių. Priešpienyje yra antikūnų. Jame taip pat yra laktoferino - daugiafunkcinio baltymo, mažinančio organizme veikiančius uždegiminius procesus.

Colostrum + Vitamin D, 60 kapsulių – ESSENS Colostrum + vitamin D maisto papildas buvo sukurtas ir yra gaminamas taikant farmacinę priežiūrą. Aktyvieji ingredientai vienoje kapsulėje – priešpienis IgG40 (400mg), provitaminas D3 ( 5,00 μg = 100 % rekomenduojamos paros normos). Turi visą ESSENS Colostrum teikiamą naudą, tačiau kartu su vitaminu D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, imuninės sistemos veiklą. 

Colostrum + Curcumin, 60 kapsulių – ESSENS Colostrum + Curcumin maisto papildas buvo sukurtas ir yra gaminamas taikant farmacinę priežiūrą. Jame yra kurkumino, galvijų priešpienio ir juodųjų pipirų ekstrakto (piperino). Kurkuminas yra ciberžolės ekstraktas. Piperinas yra juodųjų pipirų sėklų vaisių ekstraktas. Dėl jo sudėtyje esančio piperino, Curcumin papildas tampa iki 20 kartų efektyvesnis.PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus