Colostrum - maisto papildas

35.10 €

Pakuotės turinys 60 capsules


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Colostrum / Maisto papildai

784

Colostrum - maisto papildas

ESSENS Colostrum - maisto papildas

Pakuotės turinys: 29g ± 5% (60 kapsulių).

Aktyvieji ingredientai vienoje kapsulėje: priešpienis IgG40 (400mg)

Vartojimo rekomendacija: gerti 2 kapsules per parą (gerti vakare prieš valgį, užgeriant pakankamu skysčio kiekiu).

Pastaba: neviršyti rekomenduojamos paros normos. Šis produktas rinkoje pristatomas kaip maisto papildas. Tai nėra vaistas. Maisto papildas negali būti vartojami kaip įvairios, subalansuotos mitybos pakaitalas. Netinkamas vaikams iki 3 metų nėščioms ar maitinančioms moterims. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią bet kokiai ligai. Iškilus bet kokioms specifinėms sveikatos problemoms, pasitarkite su savo gydytoju. Sudėtyje yra pieno ir šalutinių pieno produktų.

Gaminamas taikant farmacinę priežiūrą.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE. Zoaoralova 3045/1e, 62800 Brno

Kas yra priešpienis?

Priešpienis yra pirmasis pienas, kurį gamina pieno liaukos po žinduoliams pagimdžius. Jame yra visi būtini, paruošti antikūnai, apsaugantys nuo infekcijų ankstyvosiomis gyvenimo savaitėmis.

Priešpienis vertinamas dėl didelio vitaminų (A, D, E, C, B1, B2, B6. B12, folio rūgšties, pantoteno rūgšties, biotino, niacino), mineralų, mikroelementų (natrio, kalio, kalcio, fosforo, magnio, geležies, jodo, chromo) kiekio, baltymų ir proteazių inhibitorių. Priešpienyje yra antikūnų, kurie yra veiksmingi prieš bakterijas, virusus ir grybelį. Jame taip pat yra laktoferino - daugiafunkcinio baltymo, mažinančio organizme veikiančius uždegiminius procesus. 

ESSENS priešpienis gaunamas tik iš Moravijos ir Silezijos regione esančių galvijų (karvių) fermų, kuriose nuolat atliekama veterinarinė kontrolė. Tolesnis perdirbimas vyksta GMP sertifikuotoje farmacijos įmonėje, globojant PSO (Pasaulio sveikatos organizacija) ir RVASVT (rizikos analizės ir kritinių kontrolinių taškų nustatymo sistema) ir Čekijos Respublikos žemės ūkio ministerijai pagal ES direktyvas.

ESSENS Colostrum maisto papildas sukurtas ir gaminamas taikant farmacinę priežiūrą Čekijos Respublikoje, laikantis griežčiausių ES taisyklių ir standartų. Veikliosios medžiagos gaunamos tik iš natūralių šaltinių, nenaudojant chemiškai paruoštų žaliavų. Gamybai naudojamos tik aukščiausios įmanomos kokybės žaliavos. Nėra cukraus ar glitimo. Sudėtyje yra laktozės, tačiau dėl labai mažo kiekio ESSENS Colostrum maisto priedas yra labai gerai toleruojamas net laktozės netoleruojančių žmonių.

Kam vartojamas Colostrum maisto papildas? Klauskite savo platintojo.

    Ingredientai: galvijų priešpienis, priedai (magnio stearatas), kapsulių sudėtis (želatina, titano dioksidas).