Aloe Vera koncentratas su žolelių ekstraktais - maisto papildas

ave91
20.40 €
Geriausia kaina per paskutines 30 dienų:
10.00 t.
Pakuotės turinys
100 ml
Prieinamumas: Nepasiekiamas

Aloe Vera koncentratas su žolelių ekstraktais - maisto papildas

Maisto papildas Aloe Vera koncentratas su saldikliu (iš Stevia rebaudiana bertoni augalo). Sudėtyje yra Aloe Vera Barbadensis Miller (10: 1) koncentrato, bioaktyvios medžiagos cholino ir žolelių Taraxacum Officinale (paprastųjų kiaulpienių), pieno usnių bei dilgėlių ekstraktų.

Tūris: 100 ml

Vartojimo rekomendacija: gerti 2,5ml dukart per dieną (1 arb. šaukšt. = apie 5ml)

Įspėjimas: netinkamas vaikams iki 3 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Maisto papildas netinka būti vartojami kaip įvairios, subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos pakaitalas. Iškilus bet kokioms specifinėms sveikatos problemoms, pasitarkite su savo gydytoju.

Gaminamas taikant farmacinę priežiūrą.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

Ingredientai: Aloe Vera Barbadensis Miller koncentratas (83%), pasiflorų koncentratas (13,2%), L-cholinas, bitartratas, Steviolio glikozido saldiklis (stevia), pieno usnies sėklos ekstraktas (silybum marianum) (0,4%), dilgėlių lapų ekstraktas (Urtica diocica L.) (0,3%), rūgštumą reguliuojanti medžiaga (Citric acid), kiaulpienių šaknų ekstraktas (Taraxacum officinale) (0,2%), mango aromatas, konservantai (natrio benzoatas, kalio sorbatas).

PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus