Žvakė Slow Living Euphoria

42.30 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Slow Living

78
Žvakė Slow Living Daydream

42.30 €

Yra sandėlyje
ESSENS Gua Sha – Ametistas

23.90 €

Yra sandėlyje
Essens keraminė aromatinė lempa

15.30 €

Nepasiekiamas
Išskirtinis eterinių aliejų rinkinys

157.20 €

Yra sandėlyjeŽvakė Slow Living Euphoria

Žvakė Euphoria yra ne tik dizaino detalė, bet ir pagyvins jūsų namų kvapą bei gali būti puiki dovana.

Tūris: 240g

Rankų darbo žvakė su apelsinų ir vanilės kvapu skatina subtilų švarų kvapą ir tuo pačiu sukuria atpalaiduojančią atmosferą. Ji veiksmingai kovoja su nuovargiu, įkrauna naujos energijos, skatina protinį žvalumą, aktyvina mąstymą ir stimuliuoja pojūčius.

Kiekvienai žvakei skiriamas ypatingas dėmesys. Jos gaminamos liejant rankomis, atsargiai panardinant medinę dagtį ir palaipsniui aušinant. Taip pat  rankiniu būdu  uždėjima etiketė ir supakuojama į elegantišką dėžutę.

„Slow Living“ žvakėse yra tik natūralūs veganiški ingredientai, pirmiausia sojų vaškas, papildytas sertifikuotu palmių vašku iš tik šiam tikslui auginamų plantacijų. Šis specialus vaško mišinys dega švariau ir lėčiau, o tai žymiai pailgina degimo laiką iki 50 valandų. Kvapų komponentą suteikia natūralūs eteriniai aliejai tokiu santykiu, kad gaunamas kvapas būtų malonus ir neerzinantis. Medinė dagtis leidžia į orą optimaliai skleisti malonų kvapą ir dėl židinyje traškančios ugnies efekto sukuria atpalaiduojančią atmosferą.

Kaip prižiūrėti žvakę:

Kad galutinis degančios žvakės medinia dagtimi efektas būtų tobulas, rekomenduojame ją ypač prižiūrėti.

Medinė dagtis visada turi būti uždegama iš apačios, kur ji liečiasi su vašku. Svarbu leisti žvakei degti pakankamai ilgai, kad išlydytas vaškas suformuotų lygų paviršių, kuris siektų stiklo kraštus. Priešingu atveju žvakėje susidarytų tunelinis efektas, t.y. vaško balansas ant stiklo sienelių, kuris gali ištirpti ir užtvindyti degančią dagtį, kuri užgestų. Užgesinus žvakę, leiskite vaškui visiškai atvėsti ir iš medinės dagties pašalinkite apdegusios medienos gabalėlius ir įsitikinkite, kad žvakėje nepalikote nešvarumų. Nesijaudinkite, jei dagtis per trumpa. Netolygiai išsidėsčiusi dagtis gali savaime užgesti arba užsidegti.

Įspėjimas: Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Padėkite ant nedegaus paviršiaus, nepasiekiamoje degioms medžiagoms. Nestatykite jos sausoje vietoje arba šalia šilumos šaltinio. Padėkite į vertikalią padėtį. Visada užgesinkite liepsną, nepūskite jos. Išlydytame vaške nepalikite degtukų ar kitų skeveldrų, kad išvengtumėte ugnies plitimo. Nedeginkite ilgiau nei 5 valandas vienu metu.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno