SIRUPAS SPORTAS & ENERGIJA-maisto papildas

42.30 €

Pakuotės turinys 700 ml


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: SYRUP

223

SIRUPAS SPORTAS & ENERGIJA-maisto papildas

Talpa: 0,7 l

Maisto papildas sirupo pavidalu su raudono apelsino skoniu, tinkamas sportininkams, padeda padidinti energiją ir koncentraciją, padeda deginti riebalus ir turi stimuliuojantį poveikį. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų - Paragvajinio Bugienio ekstraktas, kuriame yra taurino ir kofeino. Jame yra daug skaidulų.

ESSENS SYRUP buvo tikslingai sukurtas aprūpinti kūną būtinomis medžiagomis, reikalingomis tinkamam jo veikimui per natūralius ingredientus. Specialios formulės su patraukliais vaisių ir žolelių skoniais yra praturtintos veiksmingais augalų ekstraktais, kurie plačiai naudojami farmacijos ir maisto pramonėje.

Skanus sirupas yra ESSENS mokslinės valdybos narių darbo ir jų vizijos, sukurti veiksmingus produktus, kuriuos bus lengva vartoti net tiems, kurie taip nemėgsta tablečių ar kapsulių, rezultatas. Tuo pačiu metu jie visais atžvilgiais atitinka šių neramių dienų poreikius. Pačiai gamybai naudojamos tik sertifikuotų tiekėjų žaliavos. Sirupe nėra sintetinių dažiklių, glitimo ar laktozės, jis taip pat tinka veganams.

Pagrindinis sirupų komponentas yra FOS - frukto-oligosacharidai. Jie yra ne tik saldiklis, bet ir svarbiausias prebiotikas. Tai yra, jie tarnauja kaip naudingų žarnyno bakterijų energijos šaltinis, palaiko maistinių medžiagų absorbciją į kūną, pagerina žarnyno audinių būklę ir atsparumą infekcijoms.

ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY:

  • Prisideda prie padidėjusios energijos, susikaupimo ir protinio aiškumo
  • Padeda pagerinti ištvermės pratimų atlikimą
  • Prisideda prie oksidacinio streso mažinimo
  • Padeda stimuliuoti centrinę nervų sistemą ir širdies veiklą
  • Slopina nuovargį ir didina susikaupimą bei budrumą
  • Padeda deginti riebalus ir mažina apetitą

Paragvajinis Bugienis yra Pietų Amerikos medis, jo džiovinti ir susmulkinti lapai yra žinomi kaip yerba maté ir juose yra daug mineralų, vitaminų ir antioksidantų, kurie turi teigiamą poveikį organizmui. „Yerba“ mate gėrimai tapo populiarūs visoje Pietų Amerikoje dėl jų stiprinančio ir stimuliuojančio poveikio, nes jie teikia energiją, gerina atmintį ir nuotaiką, mažina apetitą ir padeda deginti riebalus.

Amino rūgštis taurinas yra galingas antioksidantas, veikia kaip smegenų veiklos stimuliatorius ir teigiamai veikia bendrą organizmo veiklą. Tai gali padėti padidinti koncentraciją ir atidėti nuovargio jausmą ne tik fizinio krūvio metu. Kofeinas yra alkaloidas, kuris palankiai stimuliuoja centrinę nervų sistemą ir širdies veiklą, slopina nuovargį ir didina susikaupimą bei budrumą. Tai sustiprina taurino poveikį. Sudėtis: Taurinas, Paragvajinio Bugienio ekstraktas, kofeinas, saldikliai: fruktooligosacharidai, tirpikliai: išgrynintas geriamasis vanduo, glicerolis, aromatas: natūralus raudonojo apelsino aromatas, ženšenio šaknų ekstraktas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis, konservantai: natrio benzoatas, kalio sorbatas.

Veikliųjų medžiagų kiekis 20 ml /% DRI (referencinis suvartojimas):

  • Taurinas: 0,5 mg / -
  • Paragvajinio Bugienio lapų ekstraktas (Yerba maté, Ilex paraguariensis): 0,2 mg / -
  • Kofeinas: 0,1 mg / -

Mes rekomenduojame vartoti sirupus tokiomis dozėmis: 1–7 dienos: 5 ml tris kartus per dieną 8–14 dienos: 5 ml du kartus per dieną, 10 ml vakare 15+ dienos: 5 ml ryte, 15 ml vakare Didžiausia paros dozė neturi viršyti 20 ml per parą. Jis gali būti naudojamas neskiestas arba skiesti santykiu 1: 5.

Naudojimo instrukcijos: Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nepakeičia įvairios mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Jis nėra skirtas vaikams iki 3 metų, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

• RAŠYKITE MUMS • SAVO ATSILIEPIMUS •