SIRUPAS ANTIOXIDANTAS- maisto papildas

40.40 €

Pakuotės turinys 700 ml


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: SYRUP

153

SIRUPAS ANTIOXIDANTAS- maisto papildas

Talpa: 0,7 l

Goji skonio sirupo pavidalo maisto papildas padeda dehidruoti kūną, padeda palaikyti virškinimą ir detoksikuoja kūną. Jame yra veikliųjų ingredientų - tikrojo margainio sėklų ekstrakto ir inkstažolės lapų ekstrakto, turi daug skaidulų.

ESSENS SYRUP buvo tikslingai sukurtas aprūpinti kūną būtinomis medžiagomis, reikalingomis tinkamai funkcionuoti naudojant natūralius ingredientus. Specialios formulės su patraukliais vaisių ir žolelių skoniais yra praturtintos veiksmingais augalų ekstraktais, kurie plačiai naudojami farmacijos ir maisto pramonėje.

Skanus sirupas yra ESSENS mokslinės valdybos narių darbo ir jų vizijos sukurti veiksmingus produktus, kuriuos bus lengva vartoti net tiems, kurie nesidomi tabletėmis ar kapsulėmis, rezultatas. Tuo pačiu metu jie visakeriopai atsižvelgia į šių neramių dienų poreikius. Pačiai gamybai naudojamos tik sertifikuotų tiekėjų žaliavos. Sirupe nėra sintetinių dažiklių, glitimo ar laktozės, jis taip pat tinka veganams.

Pagrindiniai sirupų nešėjai yra FOS - fruktooligosacharidai. Jie ne tik yra saldiklis, bet ir yra svarbiausias prebiotikas. Tai yra, jie tarnauja kaip naudingų žarnyno bakterijų energijos šaltinis, palaiko maistinių medžiagų absorbciją į kūną, pagerina žarnyno audinių būklę ir atsparumą infekcijoms.

ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT:

  • Prisideda prie organizmo dehidratacijos
  • Padeda kovoti su laisvaisiais radikalais
  • Palaiko organizmo virškinimą ir detoksikaciją
  • Prisideda prie normalios virškinimo sistemos funkcijos

Tikrasis margainis yra iki 150 cm aukščio žolė, kurios naudojimą jau dokumentuoja senovės šaltiniai. Tikrojo margainio sėklų ekstraktas, dar žinomas kaip silimarinas, pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir turi apsauginį poveikį kepenų ląstelėms nuo žalingo poveikio, kur padidina ląstelių membranos atsparumą hepatotoksinių medžiagų prasiskverbimui. Silimarinas teigiamai veikia virškinimo sistemą, optimizuoja riebalų ir cholesterolio kiekį kraujyje ir gali pagerinti glikemijos pobūdį.

Inkstažolė yra Lamiaceae šeimos žolė, dažnai naudojama natūraliuose gydomuosiuose vaistuose kaip diuretikas ir inkstų bei šlapimo sistemos funkcijai stiprinti.

Ingredientai: Tikrojo margainio sėklų ekstraktas, inkstažolės lapų ekstraktas, saldikliai: fruktooligosacharidai, tirpikliai: išgrynintas geriamasis vanduo, glicerolis, aromatas: goji, konservantai: natrio benzoatas, kalio sorbatas.

Veikliųjų medžiagų kiekis 20 ml /% DRI (rekomenduojama paros norma):

  • Tikrojo Margainio sėklų ekstraktas (Silybum marianum, Silymarin 80%): 27,83 mg / -
  • Inkstažolės lapų ekstraktas (Orthosiphon aristatus): 181,50 mg / -

Mes rekomenduojame vartoti sirupus tokiomis dozėmis: 1–7 dienos: 5 ml tris kartus per dieną 8–14 dienos: 5 ml du kartus per dieną, 10 ml vakare 15+ dienos: 5 ml ryte, 15 ml vakare Didžiausia paros dozė neturi viršyti 20 ml per parą. Jis gali būti naudojamas neskiestas arba skiesti santykiu 1: 5.

Naudojimo instrukcijos: Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nėra įvairios mitybos ir sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Jis nėra skirtas vaikams iki 3 metų, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

• PARAŠYKITE MUMS • JŪSŲ ATSILIEPIMAI •