Rinkinys - NOIR kvepalai ir žvakė

97.40 €


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: 4 ELEMENTS

81
Rinkinys - NOIR kvepalai ir žvakė

97.40 €

Yra sandėlyje

flower.png

oriental.png

NOIR by ESSENS Perfume - Nr. 2

44.00 €

Yra sandėlyje
ESSENS 4 ELEMENTS NOIR  ŽVAKĖ Nr. 4

53.40 €

Yra sandėlyje
Mėginukų rinkinys - Noir

19.50 €

Yra sandėlyjeRinkinys - NOIR kvepalai ir žvakė

Prabangus rinkinys NOIR kvepalai ir žvakė – ambicinga dovana ambicingiems žmonėms.

  • ESSENS  NOIR kvepalai - Nr. 4

Originalūs UNISEX kvepalų leidimas 4 ELEMENTS NOIR by ESSENS su 20 % kvapiųjų esencijų elegantiškame buteliuke užburia ilgai išliekančiu kvapu, siekia dėmesio ir pabrėžia juos dėvinčiųjų individualumą. Nesenstantis aromatas moterims ir vyrams, kurie gali mėgautis tikra prabanga. Aistros kupiną aromatą atveria atogrąžų bergamotė su ylang ylang, užleisdama vietą stipriems vaisiniams tonams, kurie galiausiai remiasi tvirtais sandalmedžio ir pačiulių pagrindais. Šių kvepalų naudotojas palieka turtingą ir nepamirštamą pėdsaką, kupiną jausmingumo.

  • 4 ELEMENTS ESSENS NOIR ŽVAKĖ - Nr. 4

Prabangi žvakė iš ESSENS Noir produktų linijos sustiprins jūsų namų kvapą, išskirtinis dizainas bet kokį interjerą pavers jaukiu ir gali būti puiki dovana idėjai. Prabangi žvakė užburia ilgai išliekančiu kvapu, kurio degimo laikas siekia iki 50 valandų.

Jei nuspręsite su šiuo rinkiniu įsigyti dovanų dėžutę, rekomenduojame rinktis L dydį.PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus