Trumpesnės dienos ir šalti orai gali sukelti sveikatos problemų. Štai keli veiksmingi patarimai, kaip sustiprinti imunitetą.

IMMUNITY

Imuninei sistemai turėtume skirti nuolatinį dėmesį, o ypač artėjant rudens sezonui. Padidėja rizika peršalti, daug dažniau užpuola virusinės ir bakterinės ligos. Vasarą imuninė sistema šiek tiek miega, ir kartais gali būti užklupta įvairių infekcijų dėl staiga atėjusio rudens. Organizmo imunitetas priklauso nuo gyvenimo būdo, be to įtakos turi keletas kitų veiksnių, tokių kaip amžius, sveikatos būklė, mityba, miego kokybė ar streso lygis. Todėl ateinantis ruduo yra iššūkių metas visiems, įskaitant vaikus. Grįžę į mokyklinius suolus jie daug ilgiau susiduria su virusinėmis ar bakterinėmis ligomis, o buvimas tarp kitų vaikų virusams uždega žalią šviesą. Nepaprastą poveikį mūsų imunitetui darantys vitaminai – nepamainomi rudens ir žiemos sezono pagalbininkai.
 

Kaip galime palaikyti imunitetą?


 

Palaikykite imunitetą su ESSENS Colostrum

Kad susikurtų imunitetą, mūsų organizmas turėtų pakankamai miegoti, reguliariai mankštintis gryname ore ir nuolat gauti vitaminų bei mineralų.
 
Imunitetą taip pat galima palaikyti patikrintais ir kokybiškais maisto papildais. Imuninei sistemai stimuliuoti tinka priešpienis, pirmasis pieno liaukų gaminamas pienas po žinduolių gimimo, kuris apsaugo jauniklius nuo infekcijų pirmosiomis gyvenimo savaitėmis. Priešpienyje yra imunoglobulinų, kurie atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį saugant imuninę sistemą. Tuo pačiu metu jame yra vitaminų, mineralų, mikroelementų ir antikūnų, veiksmingų prieš bakterijas, virusus ir grybelius.
 
Pirmenybę teikite prevencijai ir imunitetui. Geriausių imuninės sistemos stiprinimo rezultatų pasieksite trijų mėnesių ESSENS Colostrum kursu.

Aloe Vera imunitetui stiprinti

Aloe vera augalas buvo vertinamas dėl savo teigiamo poveikio sveikatai nuo seniausių laikų. Maisto papildai su alavijais stimuliuoja imuninę sistemą, palaiko natūralų organizmo valymąsi, virškinimo sistemos veiklą ir prisideda prie apsaugos nuo mikroorganizmų.
 
ESSENS Aloe Vera Geliniai gėrimai yra geriausias tokio tipo produktas rinkoje, nes juose yra neprilygstamo 99,5% alavijo gelio. Pats auginimas BIO kokybe, gamybos procesas ir gaunama žaliava papildomai dokumentuojami visame pasaulyje pripažintais kokybės sertifikatais. Svarbų vaidmenį atlieka ir revoliucinis Totaloe apdorojimo metodas, išsaugantis veikliąsias ir maistines medžiagas.
 
Alavijų gelis vertingas dėl didelio aminorūgščių, vitaminų, mineralų, fermentų ir daugelio kitų naudingų medžiagų, kurios turi esminės reikšmės organizmo imunitetui.

Vaikų sveikatos apsaugai

Ar jūsų vaikas dažnai kenčia nuo peršalimo? Ar jūsų vaikas dažnai serga? Priežastis gali būti sumažėjęs jo imuniteto lygis, kurį reikia stiprinti.
 
Rekomenduojama vaikui pabūti gryname ore ir turėti pakankamai fizinės veiklos. Šilti ir efektyvūs drabužiai visada yra geras patarimas, o vaikai taip pat turėtų turėti galimybę žaisti žaidimų aikštelėje nesijaudindami, kad jie šiek tiek išsipurvins. Tokiose situacijose vaiko imunitetas susiformuoja natūraliai.
 
Taip pat galite palaikyti savo vaiko imunitetą įvairiais vitaminais ir tinkamais maisto papildais. Skanus, saldaus skonio gelis arba sirupas taps nauju jūsų vaikų mėgstamiausiu.

Daugiau patarimų, kaip palaikyti imunitetą

ESSENS produktai padės išgyventi šaltus mėnesius. Jie yra sukurti ir pagaminti jums, aukščiausios kokybės ir suteikia daug naudos. Pavyzdžiui, ESSENS Monolaurin arba ESSENS Lactoferrin turi puikių rezultatų sergant ūmiomis peršalimo ligomis.

 
 
PRIVATUMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS IR SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukai šioje svetainėje naudojami siekiant užtikrinti efektyvią vartotojo patirtį ir palengvinti naršymą šiuose puslapiuose.

Daugiau apie slapukus
Priimti visus

Būtini sausainiai

Būtini slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas, tokias kaip puslapio naršymas ir prieiga prie saugių svetainės skyrių. Svetainės negali tinkamai veikti be šių slapukų.


Analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai naudojami svetainės srautui fiksuoti, kad operatorius galėtų geriau suprasti lankytojų elgesį.


Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukai seka vartotojų veiklą svetainėse. Tikslas – rodyti aktualią ir įdomią lankytojui pritaikytą reklamą, taigi efektyvesnę reklamą operatoriams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.


Patvirtinkite mano pasirinkimus