Aloe Vera 99,5% gelio gėrimas - vitaminas C - maisto papildas

20.40 €

Pakuotės turinys 500 ml


Prieinamumas: Yra sandėlyje

Kategorija: Aloe Vera / Maisto papildai

2 907

Aloe Vera 99,5% gelio gėrimas - vitaminas C - maisto papildas

Maisto papildas

Talpa: 500 ml

Rekomenduojama dozė: 15 - 90 ml per parą keliomis dozėmis (1 valgomasis šaukštas = 15 ml). Prieš naudojimą suplakti.

Dėmesio: neviršykite rekomenduojamos dozės. Šis produktas buvo pristatytas į rinką kaip maisto papildas. Tai nėra vaistas. Maisto papildai nepakeičia įvairios mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Netinka vaikams iki 3 metų, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią bet kokiai ligai. Kilus specifinėms sveikatos problemoms, pasitarkite su gydančiu gydytoju. Gelio gėrime nėra aloino, dirbtinių dažiklių, glitimo ar laktozės.

Pagaminta prižiūrint farmacijai.

Gamintojas: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045 / 1e, 628 00 Brno

Aloe Vera Barbadensis Miller

(Tikrasis alijošius) gali užaugti iki 100 cm aukščio ir yra sultinga daugiametė žolė, turinti trumpą stiebą ir retai augančių, spygliuotų lapų kerą. Augalinė kilmė dažniausiai priskiriama Nilo baseinui, tačiau dabar ji auginama klimatą atitinkančiuose pasaulio regionuose. Lapų minkštimą sudaro bespalvės ląstelės, kurių turinys yra panašus į gelį, o tai yra kliniškai įrodyta nauda sveikatai, todėl naudojama kaip maisto papildas ir dabar rado savo vietą kosmetikos pramonėje.

Aloe Vera gelyje yra aminorūgščių, vitaminų, mineralų, fermentų, polisacharidų ir daugelio kitų naudingų medžiagų. Šių medžiagų vertės nėra pastovios ir skiriasi, daugiausia priklausomai nuo augimo sąlygų. Remiantis šiais pagrindais, ESSENS produktai yra gaminami tik iš Aloe Vera Barbadensis Miller ir auginami BIO kokybės natūralioje aplinkoje ir neterštuose Jaumave miestuose, Meksikoje. Augalai laistomi tik lietaus arba šaltinio iš kalnų vandeniu, nenaudojant trąšų, insekticidų ar herbicidų. Jie nėra genetiškai modifikuoti.

„Totaloe“ procesas

yra revoliucinis alavijo perdirbimo būdas išsaugantis 200 veikliųjų medžiagų ir daugiau nei 75 skirtingų maistinių medžiagų. Tai sujungia tradicinius rankinius procesus su papildomomis fazėmis, užtikrinančiomis nepriekaištingą apdoroto gelio kokybę.

Mikronizacija

vienas iš būdų padidinti biologinį vaistų, natūralių medžiagų, vitaminų ir mineralų prieinamumą. Žaliava mikronizuojama į daleles, kurių skersmuo yra tik keli mikrometrai. Tai padidina gautos medžiagos plotą ir leidžia greičiau absorbuotis organizme, padidinant maisto papildo efektyvumą.

Maisto papilde, pagamintame iš aukščiausios kokybės sertifikuoto „Aloe Vera Barbadensis Miller“, yra neprilygstama 99,5% gelio „Aloe Vera“ ir kartu su „Totaloe“ procesu bei mikronizacija garantuojamos maksimaliai aktyvios medžiagos.

Kam tinka ESSENS Aloe Vera 99,5% gelio gėrimas? Klauskite savo platintojo.

    Ingredientai: Aloe Vera Barbadensis Miller( tikrasis alijošius) gelis, askorbo rūgštis (vitaminas C), ksantanas, rūgštumą reguliuojanti citrinų rūgštis, konservantai,  natrio druskos, kalio sorbatas.